Kuzey Kıbrıs Plajları ve KKTC Sahilleri

Kuzey Kıbrıs, muhteşem doğası, eşsiz güzellikteki denizi ve altın rengi kumuyla tatil için vazgeçilmezdir. Peki, en iyi Kuzey Kıbrıs plajları hangileridir?

Dipkarpaz Altınkum Sahili

 Kuzey Kıbrıs plajları arasında eşsiz doğası ve muhteşem deniziyle, ismini de altın sarısı kumlarından alan Altınkum plajı oldukça sık tercih edilmektedir. Altınkum plajına giderken yolda uçsuz bucaksız deniz manzarası size eşlik etmektedir. Bununla birlikte, doğayla iç içe olduğunuz bir deneyim sunan altınkum sahili,  caretta carettaların yumurtlama alanıdır. Eğer, yumurtaların çıkma zamanına denk gelirseniz, bu deneyimi canlı olarak yaşayabilirsiniz. 

Glapsides-Strand

 Gazimağusa’da bulunan ve şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta olmasından dolayı oldukça tercih edilen Glapsides plajı, Kıbrıs’ın en iyi plajları arasındadır. Denizi oldukça temiz ve berrak, plajı ise günlük kullanıma uygundur. Glapsides plajında, oldukça düşük bir ücret karşılığında şezlong kiralayabilir ve plaj içerisinde bulunan duşlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, plajda yer alan restoran ve barda gün boyu dilediğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.

Palm Beach 

Gazimağusa’da Kapalı Maraş bölgesinde yer alan plaj, hem savaş tarihi manzarası hem de berrak denizi sayesinde sıkça tercih edilen Kuzey Kıbrıs plajlarındandır. Palm Beach, şehir merkezine oldukça yakındır. Plaj içerisinde bulunan restoran ve bar sayesinde, gün boyu ihtiyaçlarınıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Escape Plajı (Yavuz Çıkarma Plajı)

Girne’de bulunan Yavuz Çıkarma plajı, Kıbrıs Barış Harekatı esnasında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin adaya ilk çıktıkları plaj olarak bilinmektedir. Bununla birlikte, tarihi olarak oldukça öneme sahip olan Yavuz Çıkarma plajı, Kıbrıs’ın en ünlü plajlarındandır. Plaj içerisinde, scuba diving, kano, deniz bisikleti gibi su sporlarını da bulundurmaktadır. 

Alagadi Strand

 Girne şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta bulunan Alagadi plajı, Kuzey Kıbrıs plajları arasında sıkça tercih edilmektedir. Alagadi plajının en önemli özelliği ise, çok fazla caretta caretta yavrusuna ev sahipliği yapmasıdır. Özellikle, yapılaşmanın olmadığı ve doğayla iç içe olduğunuz bu plajda, sessizlik ve huzur hakimdir. Muhteşem berrak denizinde vakit geçirebilir, altın rengi kumlarda dinlenebilirsiniz. Çevresinde bulunan restoranlarda gün boyu ihtiyaçlarınızı karşılamanız da mümkündür. 

Camelot Plajı

 Girne Alsancak bölgesinde bulunan Camelot plajı, koy üzerinde konumlanmıştır. Kuzey Kıbrıs plajları arasında sıkça tercih edilen plaj, koy olması sebebiyle eşsiz bir manzaraya ve mükemmel mavilikte bir denize sahiptir. Hem kumsal bölgenin hem de kayalık alanlarının bulunduğu plajda, su altı yaşamını da gözlemleyebilmek mümkündür. Plaj içerisinde, restoran, bar ve geniş şezlong alanı bulunmaktadır. 

 Kuzey Kıbrıs plajları, yapılaşmanın oldukça az olduğu bölgelerde bulunmaktadır. Özellikle, yerel halk ve Kuzey Kıbrıs Devleti plajları mümkün olduğunda yapılaşmadan uzak tutmaktadır. Kuzey Kıbrıs’ı ziyaretiniz esnasında, el değmemiş kumları ve koyları keşfedebilirsiniz.  

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Sie können sich mit uns in Verbindung setzen, um Ihren speziellen Zahlungsplan zu bestimmen und nähere Informationen zu den Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

    Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

    Kontaktieren Sie uns

    Folgen Sie uns auf Sozial Media

    Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.