Girne Esentepe Satılık Konut Fiyatları

Kuzey Kıbrıs ılıman iklimi, doğası, ada ve deniz manzarası ile yılın dört mevsiminde aldığı yerli ve yabancı turistler ile canlılığın sürekli olduğu yerlerden biridir. Son derece donanımlı ve kaliteli eğitim hizmetleri ile yurt dışından okumak için gelen yabancı öğrencilerin fazlalığı, adanın coğrafi konumu, geliştirilen projeler ve turizmin canlılığı nedeniyle yabancı yatırımcıların gözbebeği durumuna gelen. Kuzey Kıbrıs’ta konut satın almak en avantajlı veya en kazanımlı yatırımdır.  Girne Esentepe bölgesinde yer alan satılık konut seçenekleri Kıbrıs’ta yatırım için ön plana çıkmaktadır.

Girne’de yer alan en iyi projeler için Girne Esentepe Satılık Villa Fırsatları sayfamızı ziyaret edin.

Girne Esentepe yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği yerleşim alanlarından biridir. Merkeze uzaklığı, ulaşım sorununu olmaması ve canlığın sürekli olduğu. Girne Esentepe ikamet etmek veya yatırım yapmak için en uygun yerlerden biridir. Site içinde, apartman dairesi olarak, bireysel veya villa tazında düşünebileceğiniz satılık konutlar. Ayrıca Gelişmiş yapı teknolojileri kullanılarak son derece kaliteli ve donanımlı olarak projelendirilmiştir. Girne Esentepe satılık konut alanında en çok tercih edilen yerlerden biridir. İster denize sıfır ister bahçe içinde villa ister. Site içinde ister havuzlu veya apartman dairesinde konut satın alabilirsiniz. 1 +1, 2+1, 3,1, 4+1 odalı tek katlı, iki katlı veya üç katlı satın alabileceğiniz konutlar. Hava koşulları düşünülerek ısı yalıtımı yapılmış, hava yağışlarına karşı izole edilmiş son derece korunaklı inşası ile ilgi çekmektedir.

Doğanın İçinde Satılık Konut Avantajları

Doğa içinde, denize yakın, ulaşım olanaklarının tümüne sahip, okullara yakınlığı. Merkeze olan mesafesi ile en çok tercih edilen yerleşim yerlerinden biri olan. Girne Esentepe satılık konut fiyatları her bütçeye uyabilecek avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyoruz. Sahip olduğu tüm özellikleri ile cazibe noktası olan. Girne Esentepe satılık konut fiyatları satın alınacak konutun özelliklerine göre değişmektedir. Konut fiyatlarını oda sayısı, merkeze uzaklığı, daire veya konutun özellikleri ve etrafındaki sosyal yaşam aktivitelerine göre belirlenen. Girne Esentepe satılık konut fiyatları değişiklik göstermektedir. Her bütçeye ve her yatırama uygun. Girne Esentepe satılık kont fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bizimle mutlaka iletişim kurmalısınız. Firmamız bütçeniz ve birikimleriniz doğrultusunda sizlere sunduğu. Danışmanlık hizmeti ile en uygun ve avantajlı konutu atın alabilirsiniz.

Credits: Image by xb100 on Freepik

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Sie können sich mit uns in Verbindung setzen, um Ihren speziellen Zahlungsplan zu bestimmen und nähere Informationen zu den Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

    Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

    Kontaktieren Sie uns

    Folgen Sie uns auf Sozial Media

    Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.