Kıbrıs İnşaat Firmaları Ne Tür Hizmetler Sunar?

Kıbrıs inşaat firmaları son zamanlarda Kıbrıs’ta yatırımın öncüsü konumundadır. Yerli ve yabancı yatırımcılar sürekli olarak gayrimenkul ve emlak sektörüne yönelmektedir. Bu durumun yani düzenli büyümenin getirdiği bazı değişimler yaşanmaktadır. Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları yalnızca konut inşa etmenin dışında müşterilerine pek çok fırsatları ve hizmetleri de sunmaktadır. Elbette, bu hizmetler yalnızca Akol Group gibi alanında uzman ve profesyonel firmalar tarafından sunulmaktadır. Peki, sunulan bu hizmet ve fırsatlar nelerdir?

Topraktan Ev Satın Alma

Birçok yapı ve inşaat şirketi topraktan ev satın alma seçeneğine sahiptir. Ancak en güvenilir inşaat firmaları Kıbrıs adasında topraktan ev satın alırken sizi mağdur etmeyecektir. Bu yöntemle satın alınan konutlar yatırımcılara daha fazla seçenek ile düşük fiyatlarla ev satın alma şansı vermektedir. Böylece satın alınan konutlar inşaatın tamamlanmasından sonra çok daha yüksek fiyatlara satılabilmektedir.

Kira Garantili Konut Projeleri

Kira garantili konut projeleri emlak yatırımı konusuna ilgi duyanların iyi bildiği bir satış fırsattır. Kıbrıs inşaat firmaları arasında en fazla kira garantili konut projesi sunan şirket ise Akol Group olmaktadır. Bu yöntemde satın alınan konut için belirli bir süre için kira veya kiralama garantisi verilmektedir. Bu sayede yatırımcılar düzenli kira getirisi elde etmeyi ve yatırımlarını korumayı garanti altına almaktadırlar.

Bakım ve Onarım

Yapılan emlak yatırımlarının değerini koruması için düzenli bakım ve onarımının yapılması gerekmektedir. Akol Group tarafından satın alınan bütün konutlar bu hizmetten yararlanabilmektedir. Kıbrıs inşaat firmaları tarafından aidat toplanarak sunulan bu hizmet uzun vadede size kazanç sağladığı gibi yaşamınızı da güzelleştirmektedir.

Satış Konusunda Yardım

Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları kimi durumlarda konutunuzun tekrar satışına yardımcı olmaktadır. Akol’un bütün projelerinde sunduğu bir hizmet olan ikinci satışlarda aracı rolünü üstlenme müşterilerin yatırımlarını likidite etmelerinde yardımcı olmaktadır. Geniş müşteri ağı sayesinde büyük şirketler konutunuzu satmak istediğinizde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

İletişime Geçin

Eğer alanında tecrübeli ve adanın en güvenilir inşaat şirketlerinden biri ile çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Böylece KKTC’de emlak yatırımınızı en kârlı hale getirmek için alanında uzman temsilcilerimizden faydalanabilirsiniz.

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Sie können sich mit uns in Verbindung setzen, um Ihren speziellen Zahlungsplan zu bestimmen und nähere Informationen zu den Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

    Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

    Kontaktieren Sie uns

    Folgen Sie uns auf Sozial Media

    Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.