Kıbrıs Rezidans Konutları

Lüks, pahalı ve ayrıcalıklı, konforlu, güvenlik önlemleri alınmış güvenlikli hazır konutlara rezidans denir. Kelimenin tam anlamıyla her türlü konfora sahip modern,  yüksek standartlara sahip ve birçok kişinin yaşamak isteyeceği modern ve lüks konulardır. Geçmişi padişahlara, hükümdarlara kadar dayanmaktadır. Çünkü onlar, seyahatleri sırasında konaklamaları için sıradan olmayan her türlü imkana sahip saraylarda kalırlardı. Daha sonraları bu olay büyük elçi ve cumhurbaşkanlarının ikamet ettiği lüks konutlar halini almıştır.  Rezidans, günümüzde devlet büyüklerinin büyükelçilerin ve yüksek statüye sahip kişilerin kaldığı, ikamet ettiği konutlardır. Ancak bütçesi uygun kişiler tarafından da satın alınarak konut olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Siz de hayalinizdeki yaşama başlamak için Kıbrıs’ta Ev Fiyatları Ne Kadar? hemen öğrenin.

Rezidans Özellikleri Nelerdir?

Lüks konutlar ile rezidans arasında büyük farklar vardır. Bir diğer adı ile residance, yüksek güvenlik önlemleri alınmış, güvenlikli, otel hizmetleri bulunan, içinde spor salonu, güzellik salonu, kafeteryalar gibi her türlü tesis bulunan bir alan içindedir. Kişiler ikamet ettikleri sürece tüm bu hizmetlerden faydalanır. Rezidans normal standartlar üzerinde hizmet verir. İçinde bulunan tüm olanakları ile adeta bir otel gibi, lüks ve konforlu bir yaşam alanı sağlar.

Yaşam Alanı Olarak Nasıl?

Bir rezidans ile sıradan yeni bir binanın ve konutun farkı vardır. Satın aldığınız konutu kendiniz döşeyebilir, zevkinize ve gereksinimlerinize göre düzenleyebilirsiniz. Fakat residance, en modern malzeme ve teknik araçlarla donanımlı, en ince ayrıntısına kadar düşünülerek döşenmiş,  hazır dairelerdir. Daha lüks ve daha konforludur. Rezidans fiyatları normal konutlara göre daha yüksektir. Geniş imkân ve konfora sahip her türlü imkânı içinde barındıran residance Kıbrıs’ta en son teknoloji ve mimari yapı kullanılarak, kaliteli, modern, lüks ve sunduğu hizmetleri ile kişilere ayrıcalığı yaşatır. Genellikle güvenlik nedeniyle üst düzey bürokrat, iş adamı, büyükelçilerin rahat etmeleri açısından tercih edilen, güvenliği sağlanmış konforlu lüks ve modern konut sayılan rezidans, dış ülkelerden gelen misafirleri ağırlamak için kullanılmaktadır. Ülkeler arasında sosyal ve kültürel bütünlüğü olusturmak açısından kullanılan rezidans, Kıbrıs’ta modern mimari yapısı ve yasam alanı içindeki konfor ve hizmetleri ile özellikle tercih edilmektedir. Kıbrıs’ta ikamet edeceğiniz sürece alabileceğiniz rezidans ile, güvenlikli konforlu, rahat ve temiz yasam imkânı sağlıyoruz.

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Sie können sich mit uns in Verbindung setzen, um Ihren speziellen Zahlungsplan zu bestimmen und nähere Informationen zu den Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

    Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

    Kontaktieren Sie uns

    Folgen Sie uns auf Sozial Media

    Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.