Kıbrıs Satılık Ev Fiyat ve Türleri

Kıbrıs satılık ev konusunda birçok seçeneğe sahip bir gayrimenkul yatırım ülkesidir. Akdenizin incisi Kıbrıs muhteşem doğal güzellikleriyle herkesi kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kıbrıs adasının kuzey kesiminde yer almaktadır. Aynı zamanda Yavru Vatan lakabıyla öne çıkar. Kıbrıs gayrimenkul yatırımı için çok uygun bir ülkedir. Bunun nedenleri arasında eşsiz bir coğraya sahip bir ada ülkesi olması vardır.

Kuzey Kıbrıs cenneti andıran kumsalları, tarihi güzellikleri ve güneşli günleriyle dikkat çeken bir ülkedir. Bu cennet ülkesi sadece coğrafi güzellikleriyle değil, gelişen yapısı sayesinde de yabancılar için birçok fırsat sunuyor. Yılın her ayı binlerce turisti ağırlayan bu Kıbrıs satılık ev tercihlerinizle yatırımda ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Kıbrıs’ta Satılık Ev Seçenekleri

Doğu Akdeniz’de Avrupa, Afrika ve Asya’nın kavşağında stratejik bir konuma sahip olan Kıbrıs ideal bir yatırım kapısı ve Avrupa Birliği ülkesi olması dışında da özellikle Orta Doğu, Hindistan ve Çin’e yatırım için gözde bir liman sunuyor. Böylesine fırsatlar sunan bu ülkede ev türleri de oldukça fazladır.

Kıbrıs’ta genellikle daireler 3+1, 2+1, 1+1 şeklinde inşa edilmektedir. Bu da Kıbrıs’ta gayrimenkul satın alımı konusunda cesaretlendirmektedir. Bu dairelerin fiyatları genellikle seçilen bölge, oda sayısı ve sunduğu imkanlar açısından değişkenlik gösterebilmektedir.

Kıbrıs’ta daire türü konut fiyatları için Kıbrıs Satılık Daire Fiyatları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Villalar da Kıbrıs’ta en çok tercih edilen ev türleri arasında yer alıyor. Genellikle 200 metrekare büyüklüğe sahip olan bu villalar havuzlu ve denize yakın seçenekleriyle alıcılarına sunuyor. 2+1, 3+1, 4+1 seçeneklerine sahip olan bu villaların fiyatları yine seçilen bölgeye ve oda sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu etken kendi bütçenize uygun bir villa satın alımını kolaylaştırmaktadır.

Kıbrıs’ta villa türü konutların fiyatı için KKTC Villa Fiyatları ve Avantajları sayfasına göz atın.

Residence daireler de son yıllarda oldukça tercih edilen ev türleri arasında yer alıyor. Genelde plaza yaşamını sevenler için uygun olan bu evler çeşitli fiyat seçenekleriyle alıcılarına sunuluyor. En çok tercih edilen bir diğer ev türü de müstakil dairelerdir. Bu daireler de her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle alıcılarına sunuluyor.

Kıbrıs satılık ev fiyat ve türleri hakkında daha fazla bilgi almak için şimdi bize ulaşın.

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Sie können sich mit uns in Verbindung setzen, um Ihren speziellen Zahlungsplan zu bestimmen und nähere Informationen zu den Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

    Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

    Kontaktieren Sie uns

    Folgen Sie uns auf Sozial Media

    Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.