Gazimağusa Sahibinden Ev Fiyatları

Gazimağusa sahibinden ev fiyatları günümüzde Kuzey Kıbrıs’a emlak yatırımı yapmak isteyen pek çok kişinin merak ettiği bir konudur. Fiyatların farklılık göstermesi ve yatırımcıların kârlılık hedefi bu alanda talebi gün geçtikçe artırmaktadır. Peki, sahibinden satılık evler için fiyatlar belirlenirken dikkat edilmesi gereken detaylar neler oluyor? Bu konuda merak ettiğiniz birçok şeyi yazımızda bulabileceksiniz.

Gazimağusa, sahibinden satılık ev konusunda pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Bu çerçevede hem bölgenin ilgi çekici olması hem de fiyatların farklılık göstermesi dikkate değer bir konu. Peki, Gazimağusa’da sahibinden ev fiyatları ne durumda? Şimdi konu hakkında bilmek istediğiniz tüm detaylara bir göz atalım.

Sahibinden Ev Fiyatları

Kuzey Kıbrıs’ın önemli liman kentlerinden biri olan Gazimağusa’da konut fiyatları günden güne artmaktadır. Bununla birlikte sahibinden ev fiyatlarının çok daha uygun olduğu gözlenmektedir. Günümüzde Gazimağusa sahibinden ev fiyatlarının £25.000 ilan £200.000 arasında değiştiği görülmektedir. Ancak sahibinden ev demek aynı zamanda ikinci el konut demektir. Fiyatların sıfır konutlara kıyasla daha uygun olması da bu yüzdendir.

Sahibinden konutların dışında diğer alternatifleri değerlendirmek için Kuzey Kıbrıs’ta Sıfır Ev Alınır mı? sayfamızı ziyaret edin.

Neden Sahibinden Ev Satın Alınıyor?

Sıfır ve anahtar teslim konut projelerinin hızla yükseldiği Kıbrıs’ta sahibinden konut satışları da azımsanmayacak seviyededir. Peki, bu durumun sebebi tam olarak nedir? Bu sorunun cevabı için sahibinden konut satın alma veya satmanın başlıca sebeplerini inceleyelim.

Komisyonsuz Ödeme

Gazimağusa’da evini bir gayrimenkul danışmanına devrederek satış sürecini profesyonellere bırakmak istemeyen kimi ev sahipleri bulunmaktadır. Bu ev sahipleri piyasa koşullarına göre daha uygun fiyatlarla satış yapar. Özellikle gayrimenkul satışında ödenen komisyonun bulunmaması fiyatların daha düşük olmasındaki en önemli faktördür. Ancak gayrimenkul danışmanı desteğinin olmaması profesyonel hizmet almayı zorlaştırır. Yatırımcıların bütün süreci kendi başlarına yürütmek zorunda kalmaları komisyonsuz ödemeyi pek de avantajlı kılmaz.

Siz de Gazimağusa sahibinden ev fiyatları değerlendirmesi yaparken komisyonsuz ödeme ile alakalı bütün soru işaretlerini giderebilirsiniz. Profesyonel desteğin olmaması genel manada daha uygun fiyat avantajını önemsiz kılar.

Acil Nakit İhtiyacı

Gazimağusa’da sahibinden ev fiyatlarının daha düşük olması acil nakit ihtiyacı olan ev sahiplerinin taleplerinden kaynaklanmaktadır. Ev sahipleri gayrimenkullerini olması gereken değerden daha düşüğe satarak nakil ihtiyacını karşılar. Bu nedenle de dikkat edilmesi gereken en önemli husus ev sahibinin evi acilen satıp satmadığıdır. Çünkü fiyatın daha düşük olması yatırımcıların ilgisini çekse de çoğu zaman dolandırıcılık gibi olumsuzluklara da yol açar.

Gazimağusa’da Sahibinden Ev Almak Mantıklı mı?

Gazimağusa’da sahibinden ev almak maliyet anlamında daha avantajlı olsa da yatırımcıların endişe duyacakları pek çok detay ortaya çıkabilir. Bu noktada en önemli sorun yatırımcı için evrak işleri ve sürecin bir uzman tarafından yürütülmeyecek olmasıdır. Çünkü yatırımcı hâkim olmadığı bu tür konularla ilgilenmek istemez. Bu nedenle de sahibinden ev satın almak çoğu zaman tercih edilmez.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.