Girne Esentepe Satılık Daire

Girne Esentepe satılık daire ile siz de Kıbrıs yatırımınızın daha kârlı bir seçeneğe dönüşmesini mi istiyorsunuz?  Kıbrıs’ın en ilgi çekici bölgesi olan Girne Esentepe’de satın alacağınız dairelerin hem fiyatları hem de imkânları konusunda değerlendirmeler yapmalısınız. Böylelikle hem daha kârlı bir yatırım yapabilir hem de satın alacağınız daireler hakkında en net bilgiyi elde edebilirsiniz. İşte Girne Esentepe’de satılık daireler hakkında merak ettikleriniz!

Girne Esentepe Satılık Daire Seçenekleri Neler?

Girne’nin sahip bölgesi olarak bilinen Esentepe hem yerli hem de yabancı yatırımcılar açısından ilgi çekici bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Yatırımcı skalasının çok geniş olması nedeniyle Esentepe’de satılık daire alternatifleri farklılık gösterir. Standart bir yazlık tercih etmek isteyenler için 2+1 daireler öne çıkar. Öte yandan daha geniş bir daire isteyenler için 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler de mevcut.

Girne Esentepe’de Satılık Daire Özellikleri

Turistik bir bölge olması nedeniyle Esentepe’de inşa edilen yapıların tamamında modern bir mimari tercih ediliyor. Özellikle de turistlerin ihtiyaçlarına cevap verecek daireler öne çıkıyor. Geniş ve ferah dairelerin yanı sıra minimalist çözümler sunan daireler de mevcut. Bu yönüyle Girne Esentepe’de her ihtiyaca cevap verecek satılık daireler bulabilirsiniz. Daire özelliklerinin tercihe göre şekillendiği Girne Esentepe’de yatırım kararınızı alırken seçenek çokluğu nedeniyle kafa karışıklığı yaşamanız doğal.

Esentepe’de Satılık Daire Fırsatları ile Yatırımınıza Yön Verin

Kıbrıs’ın her noktasında taşınmaz yatırımları gün geçtikçe önem kazanırken Esentepe bölgesi çok daha özel bir nokta. Çünkü Esentepe’de inşa edilen yapıların hepsinde ihtiyaçlar düşünülerek modern bir yapı tercih ediliyor. Üstelik bölgenin ticari ve turistik anlamda git gide önem kazanması yatırımların değerinde artışa imkân tanıyor.

Kıbrıs’ta yatırım yapmak isteyen bir yatırımcı olarak Esentepe bölgesinin bütün fırsatlarını değerlendirmek istemez misiniz? O halde Girne Esentepe satılık daire seçenekleri konusunda araştırmalar yapmaya başlayın. Akol Group olarak araştırmanızda size yardımcı olurken en makul yatırım için de size destek olacağız. Profesyonel bir yatırım yaklaşımıyla Girne’de yükselen projelerde siz de yerinizi alın ve Esentepe’nin güzelliklerinden faydalanın.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.