Kıbrıs Günlük Kiralık Ev Yatırımı Mantıklı mı?

Kıbrıs günlük kiralık ev yatırımı ile kârlı bir tercihte bulunmak ister misiniz? Bölgenin hem doğal hem de turistik fırsatlarından yararlanarak yatırımlarınıza yön vermenin ayrıcalıklarını yakalayın. Akol Group olarak Kıbrıs’ta yatırım yapmanın sizin için getirilerini gösteren Kıbrıs günlük kiralık ev yatırımı hakkında bütün detaylara daha yakından bir göz atabilirsiniz.

Neden Günlük Kiralık Daire Yatırımı Yapmalısınız?

Kıbrıs hem turistik anlamda hem de yatırım fırsatları noktasında son yılların en dikkat çeken merkezlerinden bir tanesi. Yatırımcıların kâr elde etmek adına tercih ettiği Kıbrıs günlük kiralık daire yatırımı ile öne çıkıyor. Peki, Kıbrıs’ta tercih edeceğiniz günlük kiralık dairelerin avantajları neler?

Günlük Gelir İmkânı

Kıbrıs’ta yatırım yapmak isteyen hemen her yatırımcı için öncelikli amaç gelir elde etmektir. Bu konuda en ideal seçenek de günlük kiralık dairelerdir. Neden mi? Çünkü Kıbrıs’a turistik amaçlarla gelen pek çok seyahat sever günlük daire kiralamayı ister. Bu da tatil sezonunda dairelerin hiç boş kalmamasını sağlar. Yapacağınız günlük kiralık daire yatırımı sayesinde gelirinizi sürekli kılabilirsiniz.

Daha Fazla Gelir Elde Etme

Kıbrıs’ta satın aldığınız evin aylık kiralanması sizin için kârlı bir seçenek olabilir. Ancak günlük kiralık daireler aylık kiralananlara nazaran çok daha yüksek oranda gelir sağlar. Bunun nedeni de turistlerin otellere kıyasla daha uygun bir seçenek arıyor olmalarıdır. İster TL cinsinden ister döviz cinsinden kiralanacak olan günlük kiralık evler sayesinde yatırımınızdan yüksek oranda kazanç elde edebilirsiniz.

Kıbrıs Günlük Kiralık Ev Satış İmkânı

Kıbrıs’ta satın aldığınız günlük kiralık evlerin getiri imkânı kadar belli bir süre sonra satışının da avantaj getireceğini bilmelisiniz. 2-3 yıl kiraladıktan sonra satacağınız evin size yatırdığınız tutardan daha fazlasını getireceğini unutmamalısınız. Çünkü Kıbrıs’ta gayrimenkul fiyatları daima yükseliyor. Bu nedenle de yatırımcılar açısından ev satın almak kullanım amacı ne olursa olsun kârlı bir seçeneğe dönüşüyor.

Akol Group ile Kıbrıs günlük kiralık ev yatırımı hakkında en doğru seçeneklerden faydalanmaya ne dersiniz? O halde bizimle iletişime geçerek en ideal seçeneklere göz atın!

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.