Kıbrıs İçin Gayrimenkul Yatırımı

Gayrimenkul yatırımı kar elde etmek amacıyla yapılan bir varlığın alım ve satım işlemlerini kapsamaktadır. Bu nedenle sadece oturulacak ev değil işyeri, arsa, konut da gayrimenkul olarak değerlenir. Kısacası gayrimenkul yatırımı emlak yatırımı anlamına gelir. Gayrimenkul aynı zamanda en çok tercih edilen güvenilen liman varlıkları olarak da kabul edilir ve bu yönde hareket eder. Eldeki varlıkların değerlendirilmesi, ileriye dönük yatırım yapılması amacıyla alınan varlıklar gayrimenkuldür.

Kıbrıs’ta Gayrimenkul Yatırımı Yapmanın Avantajları

Gayrimenkul yatırımının birçok avantajı vardır. Yatırım amaçlı alınan gayrimenkul kiraya verilmişse aylık kira geliri elde eder. Aynı şekilde belli bir zaman sonra alınan gayrimenkul yeniden satışa çıkarılırsa buradan da bir kazanç elde eder. Kıbrıs ise özellikleri bakımından emlak yatırımı konusunda oldukça kârlı bir bölgedir. Doğası, iklim ve hava koşulları, deniz manzarası ve ulaşım koşullarının kolay olması ve turizmin cenneti sayılan Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı güvenli ve getirisi çok bir yoldur. Kıbrıs’ta yapacağınız emlak yatırımı gelecek zamanlar için değer kaybetmeyeceğinden güvenli bir yatırım aracıdır. Modern teknolojinin kullanıldığı, yaşam kalitesini oldukça yükselten lüks villalar, çiftlik evleri, apartman katları, işyerleri, mağazalar, arsa ve yazlık evler en ekonomik koşullarda ve uygun fiyatlarla Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı yapabileceğiniz mülklerdir. Gelecek için düşünülen nakit akışı ve getirilerin oranları düşünüldüğünde değerlendirebileceğiniz en iyi yatırım olan gayrimenkul yatırımı, size birikimlerinizi eksiltmeden arttırmayı öngörüyor.

Kıbrıs İçin Gayrimenkul Tercihleri

Kıbrıs özellikleri bakımından konut ve emlak yatırım yapacak en iyi yerlerden biridir. Belli miktarda birikiminiz varsa ve değer kaybetmesinden endişe ediyorsanız. Yapacağınız en güzel yatırım turistik bir yerde gayrimenkul sahibi olmaktır. Kıbrıs özellikleri ve fiyatları bakımından emlak ve konut yatırımı açısından size cazip gelir. Yatırım amaçlı alacağınız bir konutu yaz aylarında yazlık ev olarak kullanır. Diğer aylarda ise kiraya verebilirsiniz. İş seyahati yapan, yurtdışında okuyan öğrenciler için kiraya verebileceğiniz. Konutunuzda hem yaz aylarında tatil yapar hem de gelir elde eder.  Kıbrıs’ta ev veya işyeri yatırımı yapmayı düşünüyorsanız mutlaka emlak yatırım danışmanlarından hizmet almalısınız. Yatırımlarınızı gerçekleştireceğiniz emlak ve kullanım amaçlarınıza uygun seçeneklerle sizlere. Hizmet edecek danışmanlar ile birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.