Kıbrıs Yeniboğaziçi Daire Fiyatları

Kuzey Kıbrıs’taki Yeniboğaziçi bölgesinde konut sektörü her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Bölgedeki daire seçenekleri arasında en sık rastlananlar stüdyo, 2+1 ve 3+1 dairelerdir. Ancak en iyi yatırım seçeneği olarak stüdyo daireleri görülür çünkü daha uygun fiyatlardadır. Elbette Kıbrıs Yeniboğaziçi daire fiyatları her yeni proje ile birlikte yeniden belirleniyor.

Yeniboğaziçi bölgesindeki daire fiyatları her geçen yıl artmaktadır. Yüksek talep nedeniyle bütün bölgede konut fiyatları sürekli artış trendindedir. Bu durum bölgenin giderek daha popüler ve cazip hale gelmesine sebep olmaktadır. Projelere göre değişmekle beraber, dairelerde kaliteli malzemeler kullanılır ve mükemmel bir yaşam kalitesi sunulur.

Yeniboğaziçi’de Yaşam

Yeniboğaziçi bölgesi, Yeniboğaziçi İlkokulu, Yeniboğaziçi Parkı. Pulya Festival Alanı, Salamis Ormanı ve Salamis Antik Kenti gibi birçok önemli noktaya sahiptir. Bunun yanı sıra bölgede daire sahipleri denize doğru keyifli sahil ve orman yürüyüşleri yapabilirler. Bölge hem çocukların hem de yetişkinlerin faydalanabileceği büyük bir parka sahiptir.

Kuzey Kıbrıs vatandaşı olmayanlar da burada ev sahibi olabilirler. KKTC vatandaşları için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Ayrıca Kuzey Kıbrıs’ta ev satın alma işlemleri için standart bir süreç bulunmaktadır. Ev satın alan yabancılar da oturma izni kolayca alabilmektedir.

Yeniboğaziçi bölgesindeki daire seçenekleri, güncel fiyatları ve lokasyon avantajları nedeniyle. Kuzey Kıbrıs’taki en cazip yatırım fırsatlarından biridir. Her geçen gün daha fazla insanın gözdesi olan bu bölgede, kaliteli bir yaşam ve keyifli bir yaşam sürmek isteyenlerin ilk tercihi haline gelmektedir. Daire sahipleri aynı zamanda bölgedeki yerel restoran ve eğlence mekanlarından yararlanabilirler.

Kuzey Kıbrıs’taki Yeniboğaziçi bölgesinde daire fiyatları, daire boyutlarına. Projelerin konumlarına, olanaklarına ve donanımlarına göre değişir. Örneğin, bölgenin merkezinde bulunan, denize yakın daireler pahalıya mal olabilirken. Diğer projeler daha uygun fiyatlarda olur.

Yeniboğaziçi Daire Fiyatları ve Yatırım Fırsatları

Yatırımcılar için Kıbrıs Yeniboğaziçi. Daireleri, hem uzun vadede değer kazanacakları hem de sürekli kira geliri. Elde edecekleri avantajlı bir yatırım fırsatıdır. Ayrıca Kuzey Kıbrıs’ta ev sahipliği yapmak isteyen yabancılar da ev alma işlemleri kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirler.

Kıbrıs Yeniboğaziçi Daire Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımız, en uygun fiyatları sağlamak ve ev sahibi olmanın en iyi yollarını önermek için size yardımcı olacaktır.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.