Kıbrıs’ta Dükkân Açmak ve Gelir Eldesi

Ticaret sektöründe olmak, ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtmak ve satışını gerçekleştirmek için yer arıyorsanız en iyi seçenek Kıbrıs’ta dükkân açmak olacaktır. Kıbrıs, tüm dünya ülkeleri arasında turizm ve ticaret sektörü içinde cazibe merkezi konumundadır. Bu nedenle her mevsim dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı turist ağırlamakta ve yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Canlılığın, hareketliliğin ve ekonominin dört mevsim hareketli olduğu Kıbrıs’ta mekân açmak oldukça yüksek gelir elde etmenizi sağlayacak başarılı bir yatırımdır.  Her sokak ve caddede canlılığın yaşandığı ve alışverişin yapıldığı mekân ve merkezlerde dükkân kiralayarak veya dükkân satın alarak Kıbrıs’ta dükkân işletebilirsiniz. Tekstil, hediyelik eşya, gıda, kırtasiye, beyaz eşya, mobilya, tuhafiye gibi en çok rağbet gören sektörlerde Kıbrıs’ta iş yeri açabilirsiniz.

Devam ötmeden önce Kıbrıs’ta Ticari Gayrimenkul Yatırımı Yaparken Şunlara Dikkat Edin makalemize göz atabilirsiniz.

Kıbrıs Lokasyon Avantajları

Dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı turistler ile çağa ayak uydurmuş modern çağdaş yaşam koşullarına sahip KKTC’de dükkân açmak, ekonomik anlamda benzer ülkelere kıyasla daha uygundur. Kıbrıs’ta dükkân kiraları, şehir merkezine olan mesafeye, dükkânın metrekaresine ve bulunduğu yerin lokasyonuna göre değişir. Ulaşımın ve alt yapının güçlü olduğu KKTC’de dükkân kiraları oldukça uygundur. Bu nedenle faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre cadde üzerinde, sokak arasında, büyük alışveriş merkezinde, turistik alan ve çarşılarda kolaylıkla KKTC’de dükkân kiralayabilir veya Kıbrıs’ta dükkân satın alabilirsiniz.

Uluslararası ticaret ve turizm sektörünün oldukça yoğun yaşandığı KKTC’de dükkân açma bürokrasi engeline takılmadan daha kolay ve çabuk gerçekleşmektedir. Siz de uluslararası prestije sahip olmak ve Kıbrıs’ta dükkân açabilir ve hatta işletmenizin başında bile olmadan, nerede olursanız olun işletmenizi yönetebilirsiniz.

Dükkândan Gelir Elde Etmek

Her türlü imkanını tanıyan yasal düzenlemelerle Kıbrıs’ta dükkân açmak avantajlıdır. Kıbrıs’ta dükkân satın alma konusunda kafanızda soru işaretleri olabilir. Akol Group bünyesinde satın alacağınız bir dükkân sayesinde bütün süreç boyunca bizden yardım alabilirsiniz. Verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile kısa sürede karışıklık yaşamadan bürokrasiye takılmadan yürüttüğümüz çalışma ile en uygun koşullarda ve fiyatlarda KKTC’de dükkân açabilir veya satın alabilirsiniz. Yılların tecrübesine sahip firmamız ve sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmetleriyle Kıbrıs’ta dükkân satın almak artık çok kolay.  Bizleri 7/24 arayarak danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.