Kıbrıs’ta Emlak Amortisman Süresi Ne Kadar?

KKTC’de emlak yatırımı gerçekleştirmek istediğinizde değerlendirmeniz gereken en önemli konulardan biri de Kıbrıs’ta emlak amortisman süresi olacaktır. Çünkü yatırımın geri dönüş süresi ne kadar kısa olursa kârlılık o derece fazla olacaktır. Kıbrıs’ı tercih ederek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir yatırımın kapılarını ardına kadar aralayabilirsiniz.

Kıbrıs, gayrimenkul yatırımlarının çok ciddi boyutlara ulaştığı bir yerdir. Bu çerçevede yatırımcıların emlak amortismanını değerlendirerek yatırımlarının geleceği için bir fikir sahip olması elzemdir. Bu çerçevede Kıbrıs’ta amortisman süresi diğer pek çok Avrupa ülkesine kıyasla daha avantajlıdır. Avrupa ülkelerinde genellikle süre 20 – 25 yılken Kıbrıs’ta bu süre 8 – 12 yıl arasındadır.

KKTC’nin sunduğu diğer avantajlar için KKTC Ev Almak İsteyenlere Ne Tür Fırsatlar Sunuyor? sayfamızı ziyaret edin.

Kıbrıs’ta Emlak Amortisman Süresi Nasıl Hesaplanır?

Bir gayrimenkule dair amortisman süresi belirlenirken dikkat edilmesi gereken 2 temel konu vardır. Bunlar taşınmazın satış ve kira fiyatlarıdır. Kıbrıs’ta 100.000 Euro’ya satın aldığınız bir taşınmazın aylık 1000 Euro’ya kiralandığını düşünebiliriz. Bu durumda taşınmazın amortisman süresi 100 aydır. Bu da 8,5 yıla denk gelmektedir.

Kıbrıs’ta amortisman süresinin bu şekilde değerlendirmeli ve bir taşınmaz satın almadan önce hem satış miktarını hem de kira getirisini düşünmelisiniz. Bu iki unsuru değerlendirmeniz halinde Kıbrıs’ta emlak amortisman süresi ile alakalı net sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Kıbrıs’ta Konut Amortismanı Değerlendirmesi

Akdeniz’in en önemli noktalarından bir tanesi olarak değerlendirilen Kıbrıs’ta gayrimenkul satın alma süreçleri oldukça kolaydır. Amortisman değerlendirmesinin yapıldığı Kıbrıs’ta hem uygun fiyatlı gayrimenkul satışı hem de yüksek kira getirisi olan taşınmazlarla ideal sonuçlar elde etmek mümkündür. Siz de kârlı ve kaliteli bir yatırım tercihinde bulunmak adına Kıbrıs’ta amortisman getirisi yüksek seçenekleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Bunun için KKTC Müstakil Ev Fiyat ve Özellikleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs’ta amortisman süresi ve gayrimenkul yatırımı konusunda en başarılı çözümler için profesyonel destek alabilirsiniz. Gayrimenkul danışmanlığı alanında profesyonel yaklaşımı olan ekibimiz sayesinde size en uygun yatırım için hazırlık süreçlerini tamamlayabilirsiniz. Yatırımınızın kısa sürede size geri dönmesi ve kârlılığın maksimum seviyede olması bu sayede mümkün olacak. Nasıl bir gayrimenkul satın almak istediğinize karar vererek size yardımcı olmamız için bize ulaşın.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.