Kıbrıs’ta Yaşam Hakkında Merak Ettikleriniz

Ilıman Akdeniz iklimi, muhteşem sahilleri ile denizi, doğası, deniz ve ada manzarası, tam kapasiteli ve donanımlı lisans/yüksek lisans üniversiteleri, lüks ve konforlu otelleri ile turizmin gözbebeği Kıbrıs’ta yaşam diğer dünya ülkelerinden daha cazip ve daha uygun fiyatla sizleri bekliyor. Son yıllarda yatırımcıların da dikkatini üzerine çeken Kıbrıs, yapılan inşaat projeleri ile sizlere yüksek standartlı yaşam kalitesi sunmaktadır. Gayrimenkul yatırımcıları ve turistlerin uğrak noktası ve gözbebeği Kıbrıs, alt yapı ve ulaşım konusunda da gelişmiş ve her bölgeye kolay erişimi sağlamıştır. Gelişmiş hava ve deniz yolu ile ulaşımın sağlandığı Kıbrıs’ta kara yolları da son derece düzgün ve sağlam yapıdadır.

Kıbrıs’ta gelişen inşaat sektörü sayesinde üretilen projelerle ikamet etmek ve burada tatil yapmak amacıyla oluşturulmuş 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 odalı tek katlı, iki katlı, üç katlı villa ve sitelerde veya apartman dairelerine birikimleriniz ile sahip olabilirsiniz. İster tatil amaçlı ister kira getirisi ile kar amaçlı satın alınan konutlar sizlere sunulan fırsat ve imkanlarla yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Kıbrıs’ta Yaşama Dair Her Şey

Kıbrıs’ta yaşam, dünyanın dört bir yanından gelen yabancı turist ve okumak için gelen üniversite öğrencileri ile her mevsim canlı ve hareketlidir. Sosyal aktivitelerin ve sosyal tesislerin sürekli tekrarlandığı Kıbrıs’ta yaşam heyecan vericidir. Dünya markalarına sahip firmaların bulunduğu, kesintisiz iletişimin sağlandığı, leziz ve geleneksel yemekleri ile ilgi çeken Kıbrıs otelleri, tavernaları ve eğlence alanları ile her mevsim dopdoludur. Birbirinden lüks ve yüksek standartlı otelleri ile burada konaklama hem daha ekonomik hem de sunduğu hizmet kalitesi ile kendinizi rüyada hissedebilirsiniz.

Yatırımcıların da dikkatini çeken Kıbrıs’ta ev, işyeri ve yazlık konut satın alarak Kıbrıs’ta yaşam hakkı da elde edebilirsiniz. Kıbrıs’a yerleşmek ve burada yaşamak isteyenlere tanınan kolaylıklar ve fırsatlar doğrultusunda bütçenize uygun bir yatırım ile hem kazanabilirsiniz hem de yaz aylarında tatilinizi burada geçirerek tasarruf etmiş olursunuz. Her bakımdan sizlere dünya ülkelerine oranla daha kaliteli ve yüksek standartlı hizmet sunan Kıbrıs’ta yaşam, yapılan yatırım ve yaşam projeleri daha kalitelidir.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.