KKTC’de Peşinatsız Ev Satın Alabilir Misiniz?

Son yıllarda gelişmekte olan KKTC, yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Modern ve kaliteli yapılaşma, yapılan lüks daire ve villalar ile inanılmaz projelerle sunduğu fırsat ve avantajlar sayesinde. KKTC’de ev satın almak ve ikamet etmek devletin verdiği kolaylıklar ile bürokrasinin hızlı işlemesi sonucunda rağbet görmektedir. Doğası, iklimi, deniz manzarası, lüks yapıları, konut veya otelleri ile turizmin de cazibe merkezi olan. KKTC’de yaşam kalitesi oldukça lüks ve konforludur. İnşaat sektörünün hızlı şekilde büyümesi, yapılan inanılmaz ve eşsiz projelerle. KKTC’de birikimleriniz ile ev satın almak istiyorsanız sizlere firmamız aracılığı ile danışmanlık hizmeti verebiliriz. Peki KKTC’de peşinatsız ev alabilir misiniz?

Firmamız aracılığı ile KKTC’de bütçeniz doğrultusunda, istediğiniz özellikte peşinatsız ev satın alıp alamayacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Özellikle yabancı yatırımcılardan veya ev satın almak isteyenlerden bir miktar peşinat ödemesi istenebilir. Çünkü yabancı yatırımcılardan alınan peşinat ödemesi banka kredileri ve taşınmaz mal satın alım izni için gerekmektedir. Peşinat ödemesi yapıldıktan sonra satın alacağınız ev fiyatı veya taksit sayısı ile belirlenen oranlarla. KKTC’de ev satın alabilirsiniz. Taksitlendirme yöntemi ile KKTC’de istediğiniz lokasyonda, aradığınız özelliklerde. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 odalı, site içinde, apartman dairesinde, bağımsız olarak bahçeli, deniz manzaralı, ada manzaralı, botanik bahçeli. Havuzlu villa tipi veya ev satın almanız mümkündür.

Peşinatsız Ev Alma Yöntemleri

KKTC’de banka kredisi ile taksitlendirme yöntemi ile uygun fiyata ev satın alabilirsiniz. Fakat KKTC’de peşinatsız ev satın almak özellikle yabancılar açısından gerekli prosedürler nedeniyle mümkün. Olmasa da tanınan ödeme kolaylıkları veya taksit avantajları ile KKTC’de ev satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için. Kıbrıs’ta Konut Kredisi ile Ev Almak sayfamızı ziyaret edin.

Firmamız sizlere verdiği danışmanlık hizmeti ile bütçeniz doğrultusunda yapabileceğiniz ödeme seçenekleri ile ev satın alabilirsiniz. Kıbrıs’ın her mevsim hareketliliği, canlığı, turizmin dört mevsim aktif olarak yaşandığı. KKTC’de satın aldığınız ev 8 ile 10 yıl gibi bir amortisman süresi ile kazanca dönüşecektir. Uygun vadelerle ödeme imkânı bulunan. KKTC’de ev satın almak geleceğe dönük en iyi yatırımdır. KKTC’de ev satın almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçerek sizlere sunduğumuz fırsat veya avantajlardan yararlanmalısınız.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.