Kuzey Kıbrıs Ev Fiyatları Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Gelişmekte olan Kuzey Kıbrıs dünya ülkeleri arasında en çok turist ve yatırımcıyı ağırlayan bir tatil ve yerleşim yeridir. Dünyanın dört bir yanından gelen turistler ve üniversite öğrencileri ile cazibe noktası olan Kuzey Kıbrıs, yerleşim yerleri, modern ve lüks yapıları, havuzlu villaları, büyük otelleri, kaliteli ve donanımlı üniversiteleri, geleneksel ve lezzetli yemek kültürleri ile yapılan dev projelerle dört mevsim canlılığın yaşandığı ve en güzel yerlerden biridir. Son yıllarda yapılan projelerle de büyümeye devam ederek ilgi çekmektedir. Bu sebeple Kuzey Kıbrıs Ev Fiyatları hakkında bilgi almak isteyen pek çok kişi olmaktadır.

Kıbrıs’ta Ev Tercihleri

Yerli ve yabancı üniversite öğrencileri tarafından, burada bulunan yüksek kapasiteli, tam donanımlı ve kaliteli eğitimi ile talep görmektedir. Diğer ülkelere kıyasla daha uygun ücretlerle kiralanan veya satılan evler yüksek standartlı yaşam sunmaktadır. Üniversite öğrencileri tarafından bile rahatlıkla tercih edilerek kiralanan veya satın alınan evler her türlü rahatlığa ve konfor alanlarına sahiptir. Üstelik Kuzey Kıbrıs’ta ev satın alarak burada yaşam hakkı da kazanabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs ev fiyatları diğer dünya ülkelerine göre daha uygun fiyatlıdır. Devlet tarafından tanınan kolaylıklar ve bürokrasinin çabuk işlemesi neticesinde ev sahibi olmak diğer dünya ülkelerine kıyasla kısa zamanda gerçekleşir. Ancak tüm işlemlerin sıkıntısız ve kısa zamanda gerçekleşmesi için bir emlak danışmanından yardım almanızda fayda vardır. Emlak danışmanları işlemesi gereken yol ve gerekli prosedürleri bildikleri için sıkıntısız bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs, doğası, ada manzarası, deniz manzarası, modern yapıları ile göz dolduruyor. Kuzey Kıbrıs’ta ev fiyatları; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 odalı olmasına, site içinde veya bireysel olmasına, deniz ve ada manzarasına, merkeze yakınlık ve uzaklığa, sosyal tesis ve aktivitelerin olmasına, okula ve alışveriş merkezine uzaklığına, apartman dairesi ise evin bulunduğu kata bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak Kuzey Kıbrıs ev fiyatları istediğiniz özelliklere ve belirlenen bütçenize değişkenlik gösterse de dünya ülkeleri ile kıyaslandığında oldukça ekonomiktir. Firmamız sizlere verdiği danışmanlık hizmeti ile Kuzey Kıbrıs’ta ev fiyatları hakkında bilgi verebilir, sunduğu fırsat ve avantajlar ile ev almanıza yardımcı olabilir. Bizi arayın, görüşelim ve sizi bilgilendirelim.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.