Kuzey Kıbrıs Satılık Konut

Bir yerleşim yerini cazip kılan özellikler; ulaşım, alt yapısı, iklim koşulları, alışveriş imkanları, coğrafi konum, mimarisi, inşaat yapısı, insanlar, gelişmişlik, eğitim şartları, iş olanakları, doğası ve turizm alanlarıdır. Yaşam alanları seçilirken dikkat edilen bu hususlar doğrultusunda konut satın alınır. Yatırım amaçlı veya kullanım amaçlı satın alınacak bir konutun inşaat yapısı ve özellikleri. Yalıtımı ısınma özellikleri ve olumsuz doğa olaylarına dayanıklı. Yapıda olması bakımından da büyük önem taşır ve bu özelliklere de dikkat edilir. Ayrıca Konut satın alma bir bakıma en büyük yaşam yatırımlarından biridir. Kendi yaşam konforunuz için Kuzey Kıbrıs’ta tüm bu özelliklere sahip bir satılık konut bulabilirsiniz.

Satılık Konut Fiyatları

Kuzey Kıbrıs satılık konut fiyatları, konutun özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. 3 katlı, 4 katlı, alçak veya yüksek katlı apartmanlarda 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1 , 4 + 1, kapıcısı olan, site içinde veya müstakil, sosyal tesisli, ulaşımı rahat ve kolay. Deniz manzaralı, tabiat manzaralı, okul veya hastane kurumlara yakınlık KKTC’de satılık konut fiyatlarını belirlemektedir.

Fiyatlar hakkında bilgi almak için Kıbrıs Ev Fiyatları – KKTC’de Ortalama Konut Fiyatları sayfamızı ziyaret edin.

Kuzey Kıbrıs’ta satılık konut arıyorsanız size danışmanlık yapabiliriz. Aradığınız özellikte ve kriterde bir konut için sizlere verdiğimiz. Ayrıca Tecrübeli ve çözüm odaklı hizmetler ile Kıbrıs’ta konut sahibi olabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs satılık konut alanındaki arayışınızı. Profesyonel iş anlayışı ve tecrübelerimiz ile emlak sektöründe referans olarak gösterilen Akol Global ile sonlandırabilirsiniz.

Advantages of Investing in Cyprus

Kuzey Kıbrıs’ta turizmin göz bebeği, cazibe merkezi ve aradığınız tüm özellikleri ile kullanım amaçlı veya yatırım amaçlı satın alacağınız konut ile en iyi ve sağlam yatırım fırsatı elde etmiş olursunuz. Deneyimli ve uzman çalışma ekibimiz ile KKTC satılık konut piyasasında verdiğimiz. Profesyonel hizmet ile sizlere sunduğumuz en uygun ve avantajlı fiyatlarla satılık konutları görmenizi veya karar vermenizi sağlıyoruz. Firmamız sizlere sunduğu danışmanlık hizmeti ile modern, kaliteli veya en uygun fiyatlı. Kıbrıs satılık konut işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kuzey Kıbrıs satılık konut özellikleri ve fiyatları hakkında. Bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi her zaman arayabilirsiniz

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.