Lefkoşa’da Satılık Daire Seçmenin Püf Noktaları

KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da satılık daire seçmenin püf noktaları neler siz de merak ediyorsunuz değil mi? O halde ev satın alma konusunda sizi bekleyen birbirinden özel çözümlerin neler olduğuna daha yakından bir göz atmanızı öneriyoruz. İşte Kıbrıs’ta satılık daire seçerken mutlaka dikkat etmeniz gereken birbirinden özel detaylar!

Lefkoşa, Kıbrıs’ın hem kalabalık hem de cezbedici olması nedeniyle en önemli şehirlerinden bir tanesi. Adanın bu özelliği nedeniyle yatırım noktasında da ilgi çekici olduğu bir gerçek. Ancak pek çok yatırımcı için Lefkoşa’da satılık ev seçerken nelere dikkat edileceği merak konusu olur. Siz de bu konuda en doğru sonuçları değerlendirmek adına aşağıda sıraladığımız detaylara bir göz atmalısınız!

Satılık Evin Yaşını Öğrenin

Lefkoşa’da satılık evlerle ilgili mutlaka dikkat etmeniz gereken bir detay evin inşa tarihidir. Eski evlerin hem bakım gerektirmesi hem de malzeme kalitesinin yeni evlere kıyasla daha düşük olduğu kabul edilmektedir. Bu nedenle de satılık ev ne kadar yeniyse sizin için ödenmesi gereken ücretler de o denli düşük olacaktır. Ancak burada sadece fiyat odaklı değerlendirmeler yapmak çok sağlıklı olmayacaktır.

En iyi tercihi yapmak için Kıbrıs’ta Anahtar Teslim Ev Fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Satılık Evin Konumu

Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’da satılık yüzlerce daire bulmak mümkün. Konumları çok çeşitli daireler arasından size en uygun olanı seçerek hareket etmek oldukça önemli. Özellikle çekim merkezlerine yakın ve yatırımcıların ilgisini çekecek bir seçenek olarak satılık evlerin konumunu mutlaka değerlendirmeye başlamanız şart. Bu durumda yapmanız gereken sadece satılık evin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını değerlendirmek olacak.

Benzer Dairelerin Fiyatı

Lefkoşa’da satılık daire seçmenin püf noktaları arasında en çok göz ardı edilen husus benzer dairelerin fiyatlarıdır. Karşılaştırma yapmayı sağlayacak ve yatırımı daha makul bir çerçeveye oturtacak olan benzer daireleri inceleyin. Size teklif edilen fiyata yakın bir fiyat söz konusuysa o halde doğru bir seçim yapmışsınız demektir.

En güncel fiyatlar için Lefkoşa Satılık Daire Fiyatları sayfamızı ziyaret edin.

Tüm bu değerlendirmeleri bir arada düşünmek istemiyorsanız Kıbrıs’ta bir gayrimenkul danışmanından da destek alabilirsiniz. Bu sayede yatırımınızın daha kârlı ve sürdürülebilir olmasını sağlayabilirsiniz. Akol Group olarak size en iyiyi vadediyoruz.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

    AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

    Contact Us

    Follow Us on Social Media

    ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.