Offering a privileged and luxurious life, AKOL Marine offers panoramic sea views from all floors!

Ayrıcalıklı ve lüks bir yaşam sunan AKOL Marine. Yeni Erenköy’deki en değerli arazilerden birinde inşa edilmekte. Ultra lüks olarak tasarlanan 24 adet özel havuzlu villalar, tüm katlarından panoramik deniz manzarası sunmaktadır.

Lansman öncesi yoğun ilgi görerek önemli bir kısmı satılmış olan. AKOL Marine’de; her sabah Akdeniz’in eşsiz güzelliği veya tertemiz havası ile güne başlayıp, organik köy kahvaltısı sonrası. Karpaz’ın doğal sahillerinde denize girmek. Tarihi lokasyonları ziyaret etmek günlük yaşamınızın bir parçası olacak.

Yeşil ve mavinin iç içe geçtiği Yeni Erenköy bölgesindeki en önemli projelerden olan. AKOL Marine; 14.860 m2 arazi üzerine konumlanmakta veya 9.500 m2 yeşil alana sahip olmasıyla. Bölgenin doğal güzelliğini yansıtacak şekilde planlanmıştır.

Siz de Akol Global bu lüks ve ayrıcalıklı projede yerinizi almak istiyorsanız. Hemen 0 548 888 25 65 nolu telefon numarasından ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Akol Global, Kuzey Kıbrıs’ın eşsiz güzelliklerine ev sahipliği yapan. Karpaz Marine’de yeni bir villa projesine imza atıyor. Bu proje, doğa ile iç içe, lüks veya konforu bir arada sunan yaşam alanları ile dikkat çekiyor.

Projenin Özellikleri

Karpaz Marine’deki villa projesi, modern mimarisi veya yüksek kaliteli malzemeleri ile öne çıkıyor. Villalar, geniş bahçeler, özel yüzme havuzları ve panoramik deniz manzarası ile benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor. Her detayın titizlikle düşünüldüğü bu projede, sakin ve huzurlu bir yaşam vaat ediliyor.

Konum ve Çevre

Proje, Karpaz Yarımadası’nın doğal güzellikleri ile çevrili. Doğal plajlar, yürüyüş yolları veya marinaya yakınlığı ile dikkat çeken konumu. Villa sahiplerine hem doğa ile iç içe olma hem de lüks bir yaşam sürme imkanı tanıyor. Ayrıca, bölgedeki tarihi veya kültürel zenginlikler de projeyi cazip kılan diğer unsurlar arasında yer alıyor.

Akol Global’in Vizyonu

Akol Global, her projesinde olduğu gibi. Karpaz Marine’deki bu villa projesinde de kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Şirket, dijitalleşmeye yaptığı yatırımlar sayesinde. Projeyi tanıtmak veya satış süreçlerini kolaylaştırmak için online platformları etkin bir şekilde kullanıyor.

Karpaz Marine’deki bu özel villa projesi hakkında daha fazla bilgi almak veya hayalinizdeki evi keşfetmek için. Akol Global’in web sitesini ziyaret edin.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.