İskele Satılık Ev Almak İsteyenlere Tavsiyeler

İskele satılık ev sahibi olmak için oldukça ideal bir Kıbrıs şehridir diyebiliriz. Kıbrıs gerek Euro bölgesinin dışında olması gerekse dünyanın en güvenli ilk 5 şehirlerinden bir tanesi olması sebebiyle dışarıdan birçok yatırımcıyı kendisine çekmeyi başarmaktadır. İskele, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 6 bölgesinden bir tanesidir.. Aynı zamanda yüzölçümü 774 kilometrekaredir.

Искеле

İskele, 1998 yılına kadar Gazimağusa ilçesine bağlıydı. 2000 yılında çıkarılan bir yasayla Güzelyurt ile birlikte şehir statüsü kazanmıştır. Bu yıldan sonra daha fazla gelişim gösteren İskele gayrimenkul yatırımcılarının da dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2000 yılında Annan’ın Kuzey Kıbrıs’ta yapmış olduğu ekonomik kalkınma hamlesiyle inşaat şirketlerinin bu bölgede daha fazla inşaat yapmasını sağlamıştır. Bu şehir, hem Kıbrıs’ta yaşamak isteyenler hem de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin çok sık tercih ettiği bir bölgedir.

İskele’de Ev Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Peki bu bölgede bir ev satın almadan önce neleri bilmeniz gerekmektedir? Sizler için yazdık.

İskele satılık ev fiyatlarını öğrenmek için Kıbrıs İskele Satılık Daire Fiyatları ve İskele Satılık Villa Fiyatları – 2022 Güncel Fiyatlar sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

 • Öncelikle bir ev sahibi olmaya karar vermeden önce mutlaka bölgeyi bilen profesyonel bir şirketle anlaşmalısınız. Bu şirket ev sahibi olma sürecinizde sizi yönlendirecek ve kendi kendinize prosedürlerin arasında boğulmanızı önleyecektir.
 • İskele yüksek yaşam standartlarına sahip olması ve yılın neredeyse tamamını tatil havasında geçirilen bir iklime sahip olması nedeniyle çok fazla farklı kültürlerden insanlarla tanışıtsınız. Aynı zamanda coğrafi güzellikleri sayesinde de rahatlık ve huzuru bir arada bulabiliyorsunuz.
 •  Bir diğer önemli husus ise satın almak istediğiniz konut eğer yeni inşa edilmişse bir emlak projesi içerisinde yer alması ve satışı gerçekleştiren firmanın mutlaka araştırmasını yapmalısınız. Kıbrıs’ta uzun yıllardır konut projeleri yapılmaktadır. Bunu bilen kötü niyetli kişiler tarafından maddi zarara uğratılabilirsiniz.
 • Kuzey Kıbrıs’ta bir gayrimenkul yatırımı yapmak yabancı alıcılar için bazı prosedürleri beraberinde getirmektedir. Avukatlar aracılığıyla yürütmeniz gereken bu süreçte avukatınız sizin adınıza Bakanlar Kurulu başvurusu yapmalıdır. Bu başvuru olmadan bir ev sahibi olmanızın mümkünatı yoktur.

İskele satılık ev almak ve bölge hakkında daha detaylı bilgi almak için bize şimdi ulaşın.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

  AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

  Связаться с нами

  Следуйте за нами в социальных сетях

  Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.