İskele Satılık Villa Fiyatları – 2022 Güncel Fiyatlar

İskele bölgesi Kuzey Kıbrıs’ın sakin fakat hızla gelişmekte olan bir bölgesidir. Bölge özellikle emlak yatırımları konusunda yabancıların ilgisini çekmektedir. Karpaz bölgesini de içine alan İskele bölgesinde en fazla tercih edilen konut türleri ise villalar olmaktadır. Pek çok farklı avantaja sahip olan villalar benzer ülkelere kıyasla oldukça uygun fiyatlardan satılmaktadır. Bu yazımızda İskele bölgesinde satılık villa fiyatlarının 2022 yılı için hangi seviyelerde olduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İskele’de Villa Fiyatları

İskele villa
İskele villa

Bölgede birçok farklı villa türü bulunmaktadır. Sıfır projelerin yanı sıra ikinci el villaları da incelemek mümkündür. Bununla birlikte İskele bölgesinde yükselen yeni projelerin satılık villa fiyatlarını incelediğimizde standart villaların £150.000’dan başlayan fiyatlara sahip olduğu görülmektedir. Havuz ve otopark gibi farklı ayrıcalıklara sahip daha lüks villaların fiyatları ise £225.000’dan başlamaktadır.

Elbette, piyasayı araştırdığımızda çok daha farklı fiyatlandırmalarla karşılaşmamız mümkündür. Yukarıda paylaşılan rakamlar sizlere genel bir ortalama fikri sunmaktadır.

Eğer Kıbrıs’ta villa fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız KKTC Villa Fiyatları ve Avantajları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İskele’de Villa Satın Almanın Avantajları

İskele'de villa fiyatları
İskele’de villa fiyatları

Kuzey Kıbrıs’ın İskele bölgesi Forbes dergisi tarafından emlak yatırımının en doğru adresi olarak gösterilmiştir. 2021 yılında yayımlanan makalede İskele’de konut sahibi olmanın sağladığı pek çok avantajdan bahsedilmiştir. Bu avantajlar da dahil olmak üzere İskele’de villa sahibi olmak size şu gibi fırsatları sunmaktadır;

 • İskele satılık villa fiyatları benzer bölge ve ülkelere göre oldukça uygundur.
 • Karpaz’ın da içerisinde yer aldığı İskele bölgesi Kıbrıs’ın en temiz ve el değmemiş doğasına sahiptir.
 • Yabancı yatırımcıların artan ilgisi sebebi ile emlak fiyatları sürekli olarak artmakta ve eşsiz yatırım fırsatları oluşturmaktadır.
 • Bütün Kıbrıs’ta olduğu gibi İskele yaşam maliyeti açısından oldukça rahattır.
 • Bir konut sahibi olmak oturma izni almanızı oldukça kolaylaştırmaktadır.
 • Yatırım amaçlı düşünenler için emlak amortisman süreleri düşük, kiralama oranları ise yüksektir.

Связаться с нами

Sayfa içerisinde yer alan butonları kullanarak bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Böylece alanın uzman danışmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır. İskele satılık villa fiyatları ve Kuzey Kıbrıs emlak sektörü ile ilgili öğrenmek istediğiniz diğer tüm bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

  AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

  Связаться с нами

  Следуйте за нами в социальных сетях

  Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.