Kıbrıs İnşaat Firmaları Ne Tür Hizmetler Sunar?

Kıbrıs inşaat firmaları son zamanlarda Kıbrıs’ta yatırımın öncüsü konumundadır. Yerli ve yabancı yatırımcılar sürekli olarak gayrimenkul ve emlak sektörüne yönelmektedir. Bu durumun yani düzenli büyümenin getirdiği bazı değişimler yaşanmaktadır. Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları yalnızca konut inşa etmenin dışında müşterilerine pek çok fırsatları ve hizmetleri de sunmaktadır. Elbette, bu hizmetler yalnızca Akol Group gibi alanında uzman ve profesyonel firmalar tarafından sunulmaktadır. Peki, sunulan bu hizmet ve fırsatlar nelerdir?

Topraktan Ev Satın Alma

Birçok yapı ve inşaat şirketi topraktan ev satın alma seçeneğine sahiptir. Ancak en güvenilir inşaat firmaları Kıbrıs adasında topraktan ev satın alırken sizi mağdur etmeyecektir. Bu yöntemle satın alınan konutlar yatırımcılara daha fazla seçenek ile düşük fiyatlarla ev satın alma şansı vermektedir. Böylece satın alınan konutlar inşaatın tamamlanmasından sonra çok daha yüksek fiyatlara satılabilmektedir.

Kira Garantili Konut Projeleri

Kira garantili konut projeleri emlak yatırımı konusuna ilgi duyanların iyi bildiği bir satış fırsattır. Kıbrıs inşaat firmaları arasında en fazla kira garantili konut projesi sunan şirket ise Akol Group olmaktadır. Bu yöntemde satın alınan konut için belirli bir süre için kira veya kiralama garantisi verilmektedir. Bu sayede yatırımcılar düzenli kira getirisi elde etmeyi ve yatırımlarını korumayı garanti altına almaktadırlar.

Bakım ve Onarım

Yapılan emlak yatırımlarının değerini koruması için düzenli bakım ve onarımının yapılması gerekmektedir. Akol Group tarafından satın alınan bütün konutlar bu hizmetten yararlanabilmektedir. Kıbrıs inşaat firmaları tarafından aidat toplanarak sunulan bu hizmet uzun vadede size kazanç sağladığı gibi yaşamınızı da güzelleştirmektedir.

Satış Konusunda Yardım

Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları kimi durumlarda konutunuzun tekrar satışına yardımcı olmaktadır. Akol’un bütün projelerinde sunduğu bir hizmet olan ikinci satışlarda aracı rolünü üstlenme müşterilerin yatırımlarını likidite etmelerinde yardımcı olmaktadır. Geniş müşteri ağı sayesinde büyük şirketler konutunuzu satmak istediğinizde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

İletişime Geçin

Eğer alanında tecrübeli ve adanın en güvenilir inşaat şirketlerinden biri ile çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Böylece KKTC’de emlak yatırımınızı en kârlı hale getirmek için alanında uzman temsilcilerimizden faydalanabilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.