Kıbrıs’ta Ev Fiyatları Ne Kadar?

Kıbrıs’ta ev fiyatları döviz üzerinden belirlenmektedir. Alım satımlar özellikle İngiliz sterlini üzerinden yapılmaktadır. En uygun fiyatlı evlerin bedelleri £30.000‘dan başlamaktadır. Daha lüks evlerin fiyatları ise genellikle £65.000’den başlamaktadır. Tüm ihtiyaçlarını karşılayacak lüks evlerin fiyatları ise £100.000 ile £150.000 arasında değişmektedir. Fiyatlar bölgelere göre değişikenlik göstermektedir.

 • Lefkoşa bölgesindeki ev fiyatları : £32.000 – £850.000 arasında değişmektedir.
 • Girne bölgesindeki ev fiyatları: £50.000 – £5.950.000 arasında değişmektedir.
 • Gazimağusa bölgesindeki ev fiyatları: £30.000 – £1.500.000 arasında değişmektedir.
 • İskele bölgesindeki ev fiyatları: £40.000 – £2.950.000 arasında değişmektedir.
 • Lefke bölgesindeki ev fiyatları: £25.000 – £320.000 arasında değişmektedir.

Kıbrıs’ta Daire  Fiyatları

Apartman ve rezidansların fiyatları çoğunlukla bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Kişiler bu evleri yatırım amaçlı ve genellikle kiralamak üzere satın almaktadır. Daire fiyatlarının belirlenmesinde bina yaşı, büyüklüğü ve konumu büyük bir önem arz etmektedir. Yapımı 10 yıldan büyük olan daireler 10 yıldan küçük olan dairelere göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Büyüklüğü ve yaş aralığı hesaba katılarak Kıbrıs’ta daire tipi ev fiyatlarını şu şekilde sınıflandırabiliriz.

 • 1+0 Daireler: £30.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • 1+1 Daireler: £45.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • 2+1 Daireler: £55.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • 3+1 Daireler £65.000 ve üzeri satılmaktadır.

Eğer satılık daireler ile ilgileniyorsanız Kıbrıs Satılık Daire Fiyatları makalemize göz atın.

Kıbrıs’ta Satılık Villa Fiyatları

Standart villalar ve lüks villalar olmak üzere villa tipleri 2’ ye ayrılmaktadır. Lüks villalar geniş bahçesi olan, barbeküsü olan, havuzlu ve kendine ait otoparkı olan villalardır. Standart villa ise biraz daha küçük boyu ise 200 metrekare olan bahçeli villalardır. Villalar kalabalıktan sıkılan ve rahat bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bu tür konutları tercih edenler farklı ülke ve seçenekleri de rahatlıkla değerlendirebilmektedir. Kıbrıs gerek doğasındaki güzellikler gerekse fiyatlarından dolayı diğer ülkelere göre en yaşanılabilir evleri sunmaktadır.

 • Standart Villaların fiyatları:  £120.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • Lüks villaların fiyatları:  £180.000 ve üzeri satılmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için Kıbrıs Satılık Villa Fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

KKTC’de ev fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için şimdi bize ulaşın.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

  AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

  Связаться с нами

  Следуйте за нами в социальных сетях

  Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.