Kıbrıs’ta Ev Satın Almak için 4 Sebep

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde emlak sektörüne yapılan yatırımlar son on yılda oldukça artmıştır. Bunun en önemli sebebi yerli ve yabancı yatırımcıların KKTC’de satılık evlere gösterdiği büyük ilgidir. Yılın her döneminde hızla satılan evler ve ortaya çıkan yeni projeler Kıbrıs’ta satılan konutlara ilginin sebebini merak ettirmektedir. Bu yüzden Kıbrıs’ta ev satın almak için en önemli 4 sebebi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

1- Düşük Fiyatlı Konutlar

KKTC’de ev satın almak

Kıbrıs’ta evler benzer özelliklere sahip Avrupa ve Akdeniz ülkelerine nazaran oldukça düşük fiyattan satılmaktadır. Kuzey Kıbrıs’ta ev satın almak isteyenlerin karşılaştığı fiyatlar adanın güneyine kıyasla 5 kat daha ucuzdur. Bu durum ev satın almayı hayal eden her bütçeden insanın Kıbrıs’ta kendisine uygun bir konut bulmasına olanak sağlamaktadır.

Yakın gelecekte gerçekleşmesi muhtemel siyasi gelişmelerin Kıbrıs ev fiyatlarını katlaması beklenmektedir. Bu yüzden düşük fiyatları da göz önüne alındığında Kıbrıs’ta ev satın almak mükemmel bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

2- Yatırım Olanakları

Kıbrıs’ta yatırım

Kuzey Kıbrıs’ta yatırım amacıyla satın alınan evler döviz üzerinden kira getirisi sağlamaktadır. Aynı zamanda evlerin döviz üzerinden fiyatlandırılması uzun vadede gayrimenkullerin fiyat dalgalanmalarından etkilenerek değer kaybetmesinin de önüne geçmektedir. Kıbrıs’ta ev satın almak isteyenleri bekleyen bir diğer yatırım fırsatı ise kısa geri dönüş süreleridir. KKTC’de emlak yatırımlarında geri dönüş süreleri ortalama 8-12 yıldır. Bu sürenin dünyanın birçok ülkesinde 20 yılın üzerinde olduğu düşünülürse ne kadar önemli bir avantaj olduğu daha iyi anlaşılmaktadır.

3- Değer Artışı

Emlak değer artışı

Kuzey Kıbrıs’ın bir ada olması satın alınabilecek gayrimenkul rakamlarının sınırlı olmasına sebep olmaktadır. Elbette, arzın sınırlı olması var olan gayrimenkullerde dünya ortalamasının üzerinde bir değer artışı görülmesinin önünü açmaktadır. Bu durum genelde enflasyon oranları ile doğru orantılı fiyat artışı göstermekte olan emlak piyasaları için oldukça nadirdir ve önemli bir yatırım fırsatı oluşturmaktadır.

4- Ada Yaşamı

Kıbrıs sahilleri

Bütün bu maddi avantajların yanı sıra Kıbrıs’ta ev satın almak size Akdeniz’in en güzel adasında yaşama şansı sunmaktadır. Kuzey Kıbrıs’ta ev satın alanlara sürekli oturma izni verilmektedir. Böylece Kıbrıs’ta deniz ve güneşin keyfini yıl boyunca çıkardığınız sakin bir yaşama adım atabilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.