Kıbrıs’ta Yatırım Yapmak için 5 Neden

Kıbrıs’ta yatırım yapmak ve kârlı bir alışveriş sürecinden yararlanmak mı istiyorsunuz? O halde yatırımınızı yaparken sizi motive edecek faktörleri de değerlendirmelisiniz. Bu sayede yatırımınızla alakalı soru işaretlerinden kurtulacak ve kârlılığı elde edebileceksiniz. İşte Kıbrıs’ta yapacağınız yatırımları anlamlı ve kârlı bir noktaya taşıyacak olan faktörler!

Uygun Konut Fiyatları

Akdeniz ve Avrupa kültürünün adeta buluştuğu nokta olan Kıbrıs’ta yatırım yapmak uygun konut fiyatları nedeniyle oldukça ayrıcalıklı. Bu nedenle de parasını konut satın alarak değerlendirmek isteyen kimseler için Kıbrıs’ı seçmek maddi anlamda oldukça ideal. Kıbrıs Cumhuriyeti ile kıyaslandığında KKTC’de ev fiyatlarının 5’te 1 oranında olması oldukça avantajlı.

Kısa Sürede Kârlı Geri Dönüş

Kıbrıs, yatırımcı sayısının gün geçtikçe arttığı bir yer. Bu nedenle de yatırımların artış göstermesi insanlar için yatırılan miktarın kısa sürede geri dönmesine olanak tanıyor. Kıbrıs’ta gerçekleşen yatırımların birkaç yıl içinde çok kârlı olarak satılabilecek noktaya ulaşması bölgedeki yatırımları anlamlı kılıyor. Siz de kârlı ve avantajlı bir yatırım peşindeyseniz Kıbrıs’ı tercih edebilirsiniz.

Sakin ve Huzurlu Bir Yaşam

Kıbrıs’ta yatırım yapmak isteyenler için en önemli seçeneklerden bir tanesi huzurlu bir yaşam. Çünkü Kıbrıs’a yerleşme arzusunda olanların genellikle büyük ve kalabalık kentlerden uzaklaşma arzusu bulunmaktadır. Bu durumda sakin ve huzurlu bir yer olan Kıbrıs yatırımlar için en ideal noktadır. Üstelik yatırıma uygun birçok farklı bölgenin de bulunması Kıbrıs’ı özel kılar.

Oturma İzni Alma Kolaylığı

Kıbrıs’ta yatırım yapmak için en özel nedenlerden bir tanesi de oturma izni alma konusunda kolaylığın gündeme gelmesidir. Zira Kıbrıs, yatırımcıların oturma izni haklarını çok geniş tutmuştur. Bu nedenle de farklı bir ülkede yaşamak isteyenler için Kıbrıs ideal bir tercihtir.

KKTC’de ikamet izinleri hakkında bilgi almak için Kıbrıs’ta Ev Alana Oturma İzni Koşulları Nelerdir? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Turistik Bir Merkez

Kıbrıs, turistik bir nokta olması konusunda dikkatleri çekerken yatırımcılar açısından da oldukça avantajlı bir yer olur. Özellikle de yatırımcıların deniz, kum ve güneş konusunda çok istekli olmaları Kıbrıs’ın dikkat çekici özellikler göstermesine neden olur. Kıbrıs’ın en kaliteli yatırımı için siz de ihtiyacınıza uygun bir alışveriş sürecine kapı aralayabilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.