KKTC Ev Almak İsteyenlere Ne Tür Fırsatlar Sunuyor?

KKTC ev almak isteyenlerin birinci tercih olmaya devam ediyor. Özellikle yurt dışında bir mülk sahibi olmak, Avrupa Birliğine üye güney Kıbrıs’a yakın olması da bu ada ülkesini cazibe merkezi haline getiriyor. Renkli yaşantısı ve cenneti andıran bu ihtşamlı ülke aynı zamanda gayrimenkul yatırımlarıyla da ev sahibi olmak isteyenlere ek bir gelir kapısını aralıyor.

İngiltere, Doğu ve Batı Avrupa, İskandinavya ve Orta Doğu’dan alıcılar Kuzey Kıbrıs’ta bir mülk sahibi olmak için sıraya girdiklerini söyleyebiliriz. KKTC giderek gayrimenkul yatırımının en popüler alanlarından bir tanesi haline gelmeyi başardı. Son yıllarda ulusal para birimleri zayıflayan bu ülkelerin sakinleri için Kuzey Kıbrıs özellikle cazip durumunu koruyor. Para kriziyle bağlantılı olarak, varlıklarınıı gelecekteki risklerden korumak için sermayenin kalan kısmını kurtarmak için acil bir ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Uluslararası bir yerleşik nüfusa sahip bu ülke, Euro bölgesi dışı ekonomik bölgede olmasına rağmen güvenli bölge ve düşük maliyet avantajı sunuyor.

KKTC ev ve konut fırsatları ile ilgili Kıbrıs’ta Daire Satın Almanın Avantajları sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Euro Bölgesi Dışında Kalması Neden Bir Avantaj?

Kuzey Kıbrıs’ın Euro bölgesi dışı statüsü ona negatif değil aksine pozitif bir avantaj katmaktadır. Son zamanlarda denizaşırı gayrimenkul yatırımcıları için büyük bir bonus ve satış noktası haline gelmiştir. Kuzey Kıbrıs’ın en önemli avantajlarından bir tanesi de güvenli para birimlerinden sterlini kullanmasıdır. Fiili uluslararası para birimi olarak kabul edilmiştir. Tüm Kuzey Kıbrıs emlak fiyatları, mağazaların ve restoranlarda Türk Lirası da kabul edilmektedir.

İspanya, Yunanistan veya Güney Kıbrıs gibi ülkeler de KKTC’yi tercih etmektedir. Bu muhteşem ülkede ev sahibi olmanın en önemli avantajlarından bir tanesi ise birçok turisti kendisine çekebilmesidir. Kuzey Kıbrıs’ta satın aldığınız bir evi yatırım ya da ek gelir getiren bir araç olarak değerlendirebilirsiniz. Ülkeyi ziyaret eden turistlere, öğrenci olarak buraya yerleşenlere rahatlıkla bir kiralama yapabilirsiniz.

Dünyanın prestijli dergilerinden Forbes Dergisi Emlak Yatırımı İçin Kuzey Kıbrıs’ı İşaret Ediyor!

KKTC satılık müstakil ev, villa, rezidans gibi birçok seçeneğe sahiptir. Genellikle ev veya villalar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa edilmektedir. Ayrıca Kıbrıs’ta ev fiyatları da seçilen daire ya da villanın özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle her bütçeye uygundur.

KKTC sınırlarında bir ev sahibi olmak ya da daha fazla bilgi almak için şimdi bize ulaşın.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.