KKTC’de Daire Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

KKTC iklimi, doğası, manzarası, denizi ve dört mevsim canlılığın yaşandığı turizmin gözdesi haline gelen bir ülkedir. Bu nedenle her mevsim yurt dışından turist ağırlamaktadır. Lisans ve lisansüstü İngilizce eğitim veren üniversiteleri ile aynı zamanda dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle doludur. Yurt dışından gelen yabancı yatırımcı ve turistlere tanınan imkân ve avantajlarla KKTC’de daire satın almak kolaydır. Bu nedenle birçok turist burada tatilini geçirdikten sonra gayrimenkul yatırımı yapmaya karar vermektedir.

Fiyatlar hakkında bilgi almak için Kıbrıs Satılık Daire Fiyatları sayfamızı ziyaret edin.

Gelişen KKTC’de daire satın alarak gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz. Dünya ülkelerine kıyasla daha uygun fiyatla yapacağınız yatırım ile aynı zamanda kendiniz için tatil imkânı da yaratarak tasarruf etmiş olursunuz. KKTC’de apartman dairelerinin fiyatları, dairenin oda sayısına, bulunduğu apartmanın yerine, merkeze uzaklığına, ulaşım şartlarına ve sosyal yaşam alanının özelliklerine göre değişmektedir. Her bütçeye uygun KKTC’de daire, farklı oda sayısında rezidans, çok odalı, ada manzaralı, deniz manzaralı, doğa içinde, merkezi konumda veya sakin lokasyonlarda bulabilirsiniz. Ancak KKTC’de konut satın alırken dikkat etmeniz gerekenler vardır. Doğru karar vermek ve sonradan pişman olmamak için öncelikle bir emlak danışmanından yardım almalısınız. Çünkü KKTC’de ev satın alırken alacağınız yardım ile bütçeniz doğrultusunda istediğiniz özellikteki ve yapıdaki daireyi daha kolay ve garantili olarak bulabilirsiniz. Firmamız bu konuda size en güvenilir, en kaliteli ve en doğru hizmeti vermektedir. Firmamız aracılığı ile bütçeniz doğrultusunda en lüks ve donanımlı KKTC’de daire satın alabilirsiniz.

Daire Alırken Nelere Bakılmalıdır?

KKTC’de daire satın alırken; yaşamak istediğiniz bölgeye karar vermelisiniz. Alacağınız dairenin oda sayısı, çocuk parkı, spor tesisleri, alışveriş merkezi gibi konumlara yakınlık ve ulaşımın durumuna dikkat etmelisiniz. Apartman dairesi istiyorsanız dairenin bulunduğu kat da önemlidir. Apartman dairelerinde, katların durumu fiyatları etkileyen unsurlar arasında bulunmaktadır. Her şeyden önemlisi KKTC’de daire almaya karar verdiğinizde mutlaka alacağınız daireyi görmeniz gerekir. Yerinde görerek değerlendirilen daireler sonradan yaşanacak problemlerin de önüne geçmenizi sağlayacaktır. Eğer KKTC’de daire almaya karar verdiniz ancak ne yapacağınızı bilmiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Firmamız sizlere bu konuda vereceği danışmanlık hizmeti ile en doğru kararı almanıza yardımcı olacaktır.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.