KKTC’de Peşinatsız Ev Satın Alabilir Misiniz?

Son yıllarda gelişmekte olan KKTC, yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Modern ve kaliteli yapılaşma, yapılan lüks daire ve villalar ile inanılmaz projelerle sunduğu fırsat ve avantajlar sayesinde. KKTC’de ev satın almak ve ikamet etmek devletin verdiği kolaylıklar ile bürokrasinin hızlı işlemesi sonucunda rağbet görmektedir. Doğası, iklimi, deniz manzarası, lüks yapıları, konut veya otelleri ile turizmin de cazibe merkezi olan. KKTC’de yaşam kalitesi oldukça lüks ve konforludur. İnşaat sektörünün hızlı şekilde büyümesi, yapılan inanılmaz ve eşsiz projelerle. KKTC’de birikimleriniz ile ev satın almak istiyorsanız sizlere firmamız aracılığı ile danışmanlık hizmeti verebiliriz. Peki KKTC’de peşinatsız ev alabilir misiniz?

Firmamız aracılığı ile KKTC’de bütçeniz doğrultusunda, istediğiniz özellikte peşinatsız ev satın alıp alamayacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Özellikle yabancı yatırımcılardan veya ev satın almak isteyenlerden bir miktar peşinat ödemesi istenebilir. Çünkü yabancı yatırımcılardan alınan peşinat ödemesi banka kredileri ve taşınmaz mal satın alım izni için gerekmektedir. Peşinat ödemesi yapıldıktan sonra satın alacağınız ev fiyatı veya taksit sayısı ile belirlenen oranlarla. KKTC’de ev satın alabilirsiniz. Taksitlendirme yöntemi ile KKTC’de istediğiniz lokasyonda, aradığınız özelliklerde. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 odalı, site içinde, apartman dairesinde, bağımsız olarak bahçeli, deniz manzaralı, ada manzaralı, botanik bahçeli. Havuzlu villa tipi veya ev satın almanız mümkündür.

Peşinatsız Ev Alma Yöntemleri

KKTC’de banka kredisi ile taksitlendirme yöntemi ile uygun fiyata ev satın alabilirsiniz. Fakat KKTC’de peşinatsız ev satın almak özellikle yabancılar açısından gerekli prosedürler nedeniyle mümkün. Olmasa da tanınan ödeme kolaylıkları veya taksit avantajları ile KKTC’de ev satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için. Kıbrıs’ta Konut Kredisi ile Ev Almak sayfamızı ziyaret edin.

Firmamız sizlere verdiği danışmanlık hizmeti ile bütçeniz doğrultusunda yapabileceğiniz ödeme seçenekleri ile ev satın alabilirsiniz. Kıbrıs’ın her mevsim hareketliliği, canlığı, turizmin dört mevsim aktif olarak yaşandığı. KKTC’de satın aldığınız ev 8 ile 10 yıl gibi bir amortisman süresi ile kazanca dönüşecektir. Uygun vadelerle ödeme imkânı bulunan. KKTC’de ev satın almak geleceğe dönük en iyi yatırımdır. KKTC’de ev satın almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçerek sizlere sunduğumuz fırsat veya avantajlardan yararlanmalısınız.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.