Kuzey Kıbrıs’ta Satılık Daireler Yatırıma Uygun mu?

Kuzey Kıbrıs dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı turistler ile turizmin cazibe merkezi durumundadır. Ilıman iklimi ile her mevsim turistin gelmesi ile canlılığın her zaman yaşanmasına neden olmuştur. Son derece donanımlı üniversiteleri, büyük otelleri, sosyal tesisleri, ada manzarası, deniz manzarası, ulaşım kolaylıkları ve son yıllarda inşaat sektöründeki gelişmeler sonucunda hayata geçirilen eşsiz projeler ile büyük ilgi görmektedir. Bu özellikleri ile yabancı yatırımcıların Kuzey Kıbrıs’a ilgisini her geçen gün artmaktadır. Turistik cazibesinin yanı sıra gayrimenkul konusunda da odak Kıbrıs bir merkeze dönüşmektedir. Yaşam standartlarının oldukça yüksek olduğu Kuzey Kıbrıs’ta satılık daireler yatırıma en uygun seçeneklerden biri olarak karşınıza çıkacaktır.

Başlamadan önce Kıbrıs’ta Emlak Yatırımı Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz? sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta yurt dışından emlak yatırımı yapanlar için birçok kolaylık sağlanmaktadır. Bürokrasinin bu durumlarda hızlı işlemesi ve oturma izninin kolay elde edilmesi ile gayrimenkul yatırımına talebi artırmaktadır. Bu nedenle inşaat sektörünün canlılık kazanması ile yapılan projeler Kuzey Kıbrıs’ta satılık daire, fiyat ve avantajlar bakımından görülen ilgi hız kazanmıştır. Ilıman iklimi olan Kuzey Kıbrıs ada ve deniz manzarası, doğa ile iç içe yaşamı, son derece donanımlı ve kaliteli üniversiteleri ile canlılığın arttığı bir bölgedir. 

Kuzey Kıbrıs’ta Yatırımlık Daire Avantajları

Kuzey Kıbrıs’ta satılık daire fiyatları diğer ülkelere oranla daha avantajlı ve daha uygundur. Üstelik artan günden güne artan değeri ile Kuzey Kıbrıs’ta satılık daireler yatırıma en uygun yerler arasındadır. Eğer mevcut birikimlerinizin değerlenmesini istiyorsanız Kuzey Kıbrıs’ta daire satın alarak yatırım yapabilirsiniz. Firmamız size vereceği danışmanlık hizmeti ile kısa sürede yatırımlarınızın karşılığını geri alabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta satılık daireler yatırıma uygun mu diye araştırma yapanların büyük kısmının burada yatırım amaçlı konut veya daire satın aldığını biliyoruz. Akol Group sizlere sunduğu avantajlı ve uygun fiyatlı satılık daireler ile Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmanıza yardımcı oluyor. Ulaşımın her noktaya sağlanabildiği, sosyal tesislere mesafesi ve sosyal aktivitelerin yapılabildiği alanlarda, doğa veya deniz manzaralı satılık daireler ile ileriye dönük en iyi yatırımı yapmanızı sağlıyor. Kira gelirleri ile 8 ile 10 sene arasındaki geri kazanım sağlayabildiğiniz doğru yatırıma siz de başlayabilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.