Kuzey Kıbrıs’ta Yatırım Avantajları

Kuzey Kıbrıs, her geçen gün artan gayrimenkul değeri ve yatırım fırsatlarıyla, yatırımcıların ilgisini oldukça çekmektedir. Kuzey Kıbrıs’ta yatırım avantajları sayesinde yatırımcılara karlı ve sürdürülebilir bir yatırım sağlamaktadır. Konumu, yaşam standartları ve sunduğu fırsatlar sayesinde Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı yapmak avantajlı bir seçenek olmaktadır. Öyleyse, Kıbrıs’ta sizi bekleyen yatırım avantajları nelerdir? 

Avantajlı Emlak Fiyatları 

Kuzey Kıbrıs, son dönemde hem konumu hem de yaşam standartları açısından yatırımcılar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bu çerçevede, gayrimenkul fiyatlarının uygun olması da yatırım açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak, çoğu Avrupa ülkesiyle kıyaslandığında Kıbrıs’ta daha uygun fiyatlara gayrimenkul sahibi olabilmek mümkündür. Yanı sıra, çok kültürlü yapısı ve turist yoğunluğu açısından, yüksek ve dövizle kira getirisi sayesinde yatırımcıya kâr sağlamaktadır.

Kuzey Kıbrıs’ta Oturma İzni Hakkı

Kuzey Kıbrıs’ta yatırım avantajlarından en önemlisi, oturma izni hakkı elde edebiliyor olmak. 125 bin € değerinde gayrimenkul satın alındığında, ilk süreçte üç yıllık daha sonrasında ikişer yıllık olmak üzere oturma izni hakkı verilmektedir. Bununla birlikte, bir süre sonra ise daimi oturma izni hakkı verilmektedir.

Gayrimenkul Amortisman Süresinin Kısa Olması

Gayrimenkul yatırımlarında, yatırımcıların en önemsediği konu amortisman süresidir. Kuzey Kıbrıs’ta yatırım avantajı olarak, amortisman süresi 8-12 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Bu durum Avrupa ülkelerine kıyasla oldukça az bir süredir. 

Yükselen Gayrimenkul Değeri

  Kuzey Kıbrıs, son yıllarda artan emlak ve inşaat sektöründeki projeler sayesinde gayrimenkul sektörünün büyümesini sağlamıştır. Bu çerçevede, emlak fiyatları her geçen gün artmaktadır. 

Her Geçen Gün Kıbrıs’ın Önem Kazanması

 Kuzey Kıbrıs, turizm açısında Akdeniz’de en önemli konumlardan biridir. Ayrıca her geçen gün ekonomik olarak gelişmesi de, yatırımcılar tarafından farkedilmektedir. Bu sayede, Kıbrıs’ta gayrimenkul satın alan yatırımcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

 Kuzey Kıbrıs, yatırım avantajları sayesinde gün geçtikçe değer kazanmaktadır. Yaşamsal faaliyetlerinin uygun olması, suç oranının oldukça az ve güvenli bir ülke olması nedeniyle yatırımcıların dikkatini oldukça çekmektedir. Kuzey Kıbrıs’ta yatırım amaçlı gayrimenkul satın almakla ilgi merak ettiklerinizi dilerseniz buradan okuyabilirsiniz. 

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.