Loft Daire Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Loft daire, doğrudan binanın çatısının altında bulunan bir daire veya kattır. Kısaca loft daire, çatı katı demektir. Loft daire genellikle bir çatı katının mesken kullanımı için dönüştürülmesinden oluşur ve bu nedenle tam teşekkülü bir yeniden yapılanmanın veya mümkün olduğunda rahat bir ortamın sıfırdan yaratılmasının sonucu olarak gerekli tüm yapısal özelliklere ve bir evin tüm konforuna sahiptir.

Kıbrıs’ta daire fiyatlarını merak ediyorsanız Kıbrıs Ev Fiyatları – KKTC’de Ortalama Konut Fiyatları sayfamızı ziyaret edin.

Loft dairelerin kendine has özellikleri vardır ve çok beğenilen konut tiplerinden biridir. Loft daire tek ailelik bir villanın üst kısmı olur. Bu nedenle evin geri kalanına göre yalnızca birkaç ek oda içerebilir veya bir kat mülkiyetinin parçası olan kendi başına gerçek bir daire olur. Bir dairenin veya apartmanın ne üst katında. Güneşin ve ışığın en parlak olduğu, ortamı havadar ve manzaraları ile oldukça popüler olan loft daireler. Kuzey Kıbrıs’ta büyük ilgi görmektedir.

Loft daire özellikleri bakımından diğer dairelerden farklıdır.  Genellikle bu tip dairelerin çevre kenarları, saçak alanı. Binanın çatısının şeklini takip ederek alçalan tavanları vardır. Hatta bu noktalardaki tavan zeminle birleşene kadar eğik bir duvar haline gelir. Alçalan çevre kenarlarına yerleştirilen pencereler, belirli bir açılım ve örtü sistemi ile eğik pencereler şeklindedir. Bu yüzden loft dairenin genel yüzeyi, diğer daireler yani alt katlardaki daireler kadar geniştir. Bununla birlikte gerçekte yürünen yüzey veya sırtın bir kısmı belirli bir noktaya kadar yürümeye elverir.

Loft Dairelerde Aranan Özellikler

Loft daireler yüksek tavanlıdır. Geniş ve büyük pencerelere sahiptir. Bu özelliği ile hem daha çok ışık alır hem de eşsiz manzaraya sahiptir. İçinde çok fazla oda veya duvar bulundurmayan yapıları ile geniş alana sahiptir.

Sessizlik ve mahremiyet içinde yaşamak isteyenler için tercih edilen loft daire şehrin ve sokağın gürültüsünden uzak oldukça konforlu yaşam alanlarına sahiptir. Üst katında komşu yoktur ve tavan ve pencerelerin eğimli. Şekli düşünüldüğünde onları dışarıdan gözetleyebilecek kimse yoktur. Bu nedenle perde takmaya dahi gerek kalmamaktadır. Çatı katında yaşam onu ayıran oldukça aydınlık, güneş ışıklarıyla sıcacık ve doğal atmosfer veren çekiciliği ile tercih edilebilir özelliktedir. Akol Global olarak Kuzey Kıbrıs’ta her yönüyle son derece konforlu. Ani sıcak soğuk değişikliklerini önlemek için en iyi şekilde yalıtılmış, manzaralı, sessiz ve en uygun fiyatla loft daireler sunar.

Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.