Akol Glabal’in Yeni Villa Projesi Pure İskele Villas Satışa Çıktı

2003 yılından bu yana. Kuzey Kıbrıs’ta birbirinden başarılı projeleri hayata geçirerek inşaat sektöründeki güçlü konumunu pekiştiren ve ülkeye bu alanda katma değer yaratan. Akol Global , yeni projesi olan Pure İske Villas’ın ön satışlarına başladı. Akol Global, İskele’nin saflığından aldığı ilhamla tasarladığı lüks veya modern villaları, şık ve sade tasarımlarıyla müşterilerine sunuyor. Ayrıca Her detayı yüksek standartlarda tasarlanan. Pure İskele Villas, gün boyunca güneş alan odalarıyla sağlık veya aydınlık bir iç mekân sağlarken, villalarda maksimum konfor sağlayacak dizaynda 3 yatak odası bulunuyor. Ayrıca villa sahiplerine parke ve yer seramiklerinde kendi seçimlerini yaparak tamamen kendi zevklerini yansıtabilecekleri bir yaşam alanı imkânı da veriliyor.

Kuzey Kıbrıs’ın son yıllarda en çok ilgi gören veya büyüleyici bir doğaya sahip olan bölgesi. İskele’de konumlanan. Pure İskele Villas, denize sadece 500 metre uzaklıkta yer alıyor. İskele bölgesi, el değmemiş doğasıyla kendine hayran bırakırken yeryüzünün ilk günkü temiz havasını anımsatan. Pırıl pırıl koylarıyla yerli veya yabancı herkesin ilgisini çekiyor. Muhteşem deniz kokusu veya orman havasıyla eşsiz bir doğada yaşam vadeden. Pure İskele Villas, İskele McKenzie Plajı’na yalnızca bir dakika mesafede. Sahil, yürüyüş yolu ve ormanla iç içe olan bu proje, aynı zamanda. Kuzey Kıbrıs’ın en sık kullanılan güzergahı üzerinde konumlanmasıyla da ulaşım açısından mükemmel bir lokasyona sahip. Proje toplamda 20.000 m2 arsa üzerinde yer alırken, eşdeğer koçanlı, özel havuzlu. 28 adet villadan oluşuyor. Akol Glabal’in Yeni Villa Projesi

Akol Glabal’in Yeni Villa Projesi Pure İskele Villas Ayrıcalıklı Bir Hayata Adım Atmaya Davet Ediyor.

Pure İskele Villas’ta mavi ile yeşilin tüm tonlarının bir arada sunulduğu bir yaşam, yeni sahiplerini bekliyor. 500 m2 arsa alanı üzerinde inşa edilen modern villalar, toplam. 195 m2 kapalı alan sağlarken her villanın kendine ait. 18 m2 büyüklüğünde müstakil havuzu veya deniz manzaralı. 25 m2 genişliğinde terası bulunuyor.

Akol Glabal’in Yeni Villa. Projesi Keyifli veya ayrıcalıklı bir yaşama adım atmaya davet eden. Pure İskele Villas projesinde villalar, sahiplerine parke ve seramiklerde renk seçeneği. High Gloss mutfak dolapları, doğal mermerli merdivenler, alüminyum çift cam. Mermerit mutfak tezgâhı, klima altyapısı ile teslim ediliyor. 120 ay vadeli banka kredisi ile tamamen müşteriye özel ödeme şartlarının sunulduğu projede teslimat süresini de villa sahipleri belirliyor.

Более подробную информацию о проекте можно найти на сайте www.akolgroup.com. www.purebyakol.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.