Gizlilik Politikası

Akol Global (“biz”, “bize”, “şirket”), müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve web sitemizi kullanırken kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu gizlilik politikası, hangi türdeki kişisel bilgileri topladığımız, bu bilgileri nasıl kullandığımız ve bu bilgilerin ne amaçla kullanıldığı hakkında size bilgi vermek için tasarlanmıştır.

Topladığımız Bilgiler

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya hizmetlerimizi kullanırken, bize kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler sağlayabilirsiniz. Bu bilgiler adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve iş adresiniz gibi olabilir.

Bilgilerin Kullanımı

Kişisel bilgilerinizi yalnızca aşağıdaki amaçlar için kullanabiliriz:

 • Size sunulan hizmetlerle ilgili bilgilendirme ve iletişim.
 • İsteklerinizi işleme koyma ve müşteri hizmetleri sağlama.
 • İlgili yasal gereksinimleri yerine getirme.

Bilgilerin Korunması

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürleri uyguluyoruz. Bilgilerinizin yetkisiz erişim, kullanım veya ifşa edilmesini önlemek için çaba gösteriyoruz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemizde diğer web sitelerine bağlantılar bulunabilir. Bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları hakkında kontrolümüz yoktur ve bu sitelerin içeriklerinden sorumlu değiliz. Diğer web sitelerini ziyaret etmeden önce ilgili sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi öneririz.

Gizlilik Politikası Güncellemeleri

Bu gizlilik politikası, değişiklikler yapma hakkımızı saklı tutar. Değişiklikler yayınlandığında, bu sayfada güncellenmiş bir sürüm yayınlayarak sizi bilgilendireceğiz.

Коммуникация

Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. E-posta adresimiz: [email protected].

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

  AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

  Связаться с нами

  Следуйте за нами в социальных сетях

  Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.