Gizlilik Politikası

Akol Global (“biz”, “bize”, “şirket”), müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve web sitemizi kullanırken kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu gizlilik politikası, hangi türdeki kişisel bilgileri topladığımız, bu bilgileri nasıl kullandığımız ve bu bilgilerin ne amaçla kullanıldığı hakkında size bilgi vermek için tasarlanmıştır.

Topladığımız Bilgiler

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya hizmetlerimizi kullanırken, bize kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler sağlayabilirsiniz. Bu bilgiler adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve iş adresiniz gibi olabilir.

Bilgilerin Kullanımı

Kişisel bilgilerinizi yalnızca aşağıdaki amaçlar için kullanabiliriz:

 • Size sunulan hizmetlerle ilgili bilgilendirme ve iletişim.
 • İsteklerinizi işleme koyma ve müşteri hizmetleri sağlama.
 • İlgili yasal gereksinimleri yerine getirme.

Bilgilerin Korunması

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürleri uyguluyoruz. Bilgilerinizin yetkisiz erişim, kullanım veya ifşa edilmesini önlemek için çaba gösteriyoruz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemizde diğer web sitelerine bağlantılar bulunabilir. Bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları hakkında kontrolümüz yoktur ve bu sitelerin içeriklerinden sorumlu değiliz. Diğer web sitelerini ziyaret etmeden önce ilgili sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi öneririz.

Gizlilik Politikası Güncellemeleri

Bu gizlilik politikası, değişiklikler yapma hakkımızı saklı tutar. Değişiklikler yayınlandığında, bu sayfada güncellenmiş bir sürüm yayınlayarak sizi bilgilendireceğiz.

Kontakt

Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. E-posta adresimiz: [email protected].

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Sie können sich mit uns in Verbindung setzen, um Ihren speziellen Zahlungsplan zu bestimmen und nähere Informationen zu den Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

  Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

  Kontaktieren Sie uns

  Folgen Sie uns auf Sozial Media

  Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.