Gizlilik Politikası

Akol Global (“biz”, “bize”, “şirket”), müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve web sitemizi kullanırken kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu gizlilik politikası, hangi türdeki kişisel bilgileri topladığımız, bu bilgileri nasıl kullandığımız ve bu bilgilerin ne amaçla kullanıldığı hakkında size bilgi vermek için tasarlanmıştır.

Topladığımız Bilgiler

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya hizmetlerimizi kullanırken, bize kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler sağlayabilirsiniz. Bu bilgiler adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve iş adresiniz gibi olabilir.

Bilgilerin Kullanımı

Kişisel bilgilerinizi yalnızca aşağıdaki amaçlar için kullanabiliriz:

 • Size sunulan hizmetlerle ilgili bilgilendirme ve iletişim.
 • İsteklerinizi işleme koyma ve müşteri hizmetleri sağlama.
 • İlgili yasal gereksinimleri yerine getirme.

Bilgilerin Korunması

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürleri uyguluyoruz. Bilgilerinizin yetkisiz erişim, kullanım veya ifşa edilmesini önlemek için çaba gösteriyoruz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemizde diğer web sitelerine bağlantılar bulunabilir. Bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları hakkında kontrolümüz yoktur ve bu sitelerin içeriklerinden sorumlu değiliz. Diğer web sitelerini ziyaret etmeden önce ilgili sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi öneririz.

Gizlilik Politikası Güncellemeleri

Bu gizlilik politikası, değişiklikler yapma hakkımızı saklı tutar. Değişiklikler yayınlandığında, bu sayfada güncellenmiş bir sürüm yayınlayarak sizi bilgilendireceğiz.

Contact

Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. E-posta adresimiz: [email protected].

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

You can contact us to determine your specific payment plan and get more detailed information about payment methods.

Contact Us

Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

  AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

  Contact Us

  Follow Us on Social Media

  ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.