KKTC’de Topraktan Ev Almak Mantıklı mı?

Kendi evinizi inşa etmek ciddi ve zor bir karardır. Çünkü ömrünüzün sonuna kadar içinde yaşayacağınız, çocuklarınızı büyütüp miras bırakacağınız özellikte bir ev inşa etmek tek başınıza acele etmeden alabileceğiniz zor kararlardan biridir. Bir arsa alıp üzerine ev yapmak kendi isteklerinize göre yaşamanın en güzel yoludur. Ancak, aynı zamanda zor, uzun ve pahalı yollardan biridir. Gerekli zamanı ayırmak, çaba sarfetmek, her bir detayı düşünüp karar vermek uzun zaman alır ve yorucu bir iştir. Tabi bunları kendi başınıza yapmayı seçtiyseniz işiniz zor. Bunun yerine fiyat olarak çok daha avantajlı ve zahmetsiz olarak. KKTC’de topraktan ev alma yöntemini tercih edebilirsiniz.

Konut Projeleri ile Topraktan Ev

Topraktan ev almak, inşaatı başlamamış bir konut projesinden daire satın almak anlamına gelir. KKTC’de topraktan ev almak inşaatı tamamlanmamış bir binadan daire almak yerine daha avantajlıdır. Topraktan ev almak dendiğinde akla gelen ilk avantaj evin daha uygun fiyatlı olmasıdır.  Topraktan ev almak size sunulan projeye göre farklılık gösterse de fiyat açısından oldukça karlıdır. Ev almanız durumunda, yapımı tamamlanır tamamlanmaz evinizin değeri daha da artmış olacaktır. Ayrıca topraktan ev satın aldığınızda oturabileceğiniz daireler arasından istediğinizi seçme şansınız bulunmaktadır. Oturacağınız evin hangi katta ve hangi yöne bakacağınıza siz karar verebilirsiniz. Hatta daha inşaatı tamamlanmamış dairenizin üzerinde birtakım değişiklikleri yaptırma fırsatınız da bulunur. Ancak bunun için sizin adınıza projeyi yürüten iyi bir firmaya ihtiyacınız bulunmaktadır. Çünkü projeyi yürüten firmaların bankalarla olan anlaşmaları sayesinde size sunulan kredi fırsatları ile istediğiniz değişiklikleri inşaat tamamlanmadan yapabilirsiniz.

Firmamız topraktan satılık daire alma projeleri ile sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kuzey Kıbrıs’ta yürüttüğümüz projelere başarı ile imza atan firmamız yeni projelerle veya sizlere sunduğu olanaklarla. KKTC’de topraktan ev alma çok avantajlı ve mantıklıdır. Eğer Kuzey Kıbrıs’ta topraktan ev alma konusunda düşünceniz veya endişeleriniz varsa mutlaka bizimle iletişime geçmeli ve hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Firmamız size sunduğu Kuzey Kıbrıs’ta topraktan satılık daire alma konut projeleri ile hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde verdiği hizmetler ile hiçbir mağduriyet yaşamadan ev sahibi olabilirsiniz. Bizi arayın sizi bilgilendirelim.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.