Gazimağusa Sahibinden Ev Fiyatları

Gazimağusa sahibinden ev fiyatları günümüzde Kuzey Kıbrıs’a emlak yatırımı yapmak isteyen pek çok kişinin merak ettiği bir konudur. Fiyatların farklılık göstermesi ve yatırımcıların kârlılık hedefi bu alanda talebi gün geçtikçe artırmaktadır. Peki, sahibinden satılık evler için fiyatlar belirlenirken dikkat edilmesi gereken detaylar neler oluyor? Bu konuda merak ettiğiniz birçok şeyi yazımızda bulabileceksiniz.

Gazimağusa, sahibinden satılık ev konusunda pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Bu çerçevede hem bölgenin ilgi çekici olması hem de fiyatların farklılık göstermesi dikkate değer bir konu. Peki, Gazimağusa’da sahibinden ev fiyatları ne durumda? Şimdi konu hakkında bilmek istediğiniz tüm detaylara bir göz atalım.

Sahibinden Ev Fiyatları

Kuzey Kıbrıs’ın önemli liman kentlerinden biri olan Gazimağusa’da konut fiyatları günden güne artmaktadır. Bununla birlikte sahibinden ev fiyatlarının çok daha uygun olduğu gözlenmektedir. Günümüzde Gazimağusa sahibinden ev fiyatlarının £25.000 ilan £200.000 arasında değiştiği görülmektedir. Ancak sahibinden ev demek aynı zamanda ikinci el konut demektir. Fiyatların sıfır konutlara kıyasla daha uygun olması da bu yüzdendir.

Sahibinden konutların dışında diğer alternatifleri değerlendirmek için Kuzey Kıbrıs’ta Sıfır Ev Alınır mı? sayfamızı ziyaret edin.

Neden Sahibinden Ev Satın Alınıyor?

Sıfır ve anahtar teslim konut projelerinin hızla yükseldiği Kıbrıs’ta sahibinden konut satışları da azımsanmayacak seviyededir. Peki, bu durumun sebebi tam olarak nedir? Bu sorunun cevabı için sahibinden konut satın alma veya satmanın başlıca sebeplerini inceleyelim.

Komisyonsuz Ödeme

Gazimağusa’da evini bir gayrimenkul danışmanına devrederek satış sürecini profesyonellere bırakmak istemeyen kimi ev sahipleri bulunmaktadır. Bu ev sahipleri piyasa koşullarına göre daha uygun fiyatlarla satış yapar. Özellikle gayrimenkul satışında ödenen komisyonun bulunmaması fiyatların daha düşük olmasındaki en önemli faktördür. Ancak gayrimenkul danışmanı desteğinin olmaması profesyonel hizmet almayı zorlaştırır. Yatırımcıların bütün süreci kendi başlarına yürütmek zorunda kalmaları komisyonsuz ödemeyi pek de avantajlı kılmaz.

Siz de Gazimağusa sahibinden ev fiyatları değerlendirmesi yaparken komisyonsuz ödeme ile alakalı bütün soru işaretlerini giderebilirsiniz. Profesyonel desteğin olmaması genel manada daha uygun fiyat avantajını önemsiz kılar.

Acil Nakit İhtiyacı

Gazimağusa’da sahibinden ev fiyatlarının daha düşük olması acil nakit ihtiyacı olan ev sahiplerinin taleplerinden kaynaklanmaktadır. Ev sahipleri gayrimenkullerini olması gereken değerden daha düşüğe satarak nakil ihtiyacını karşılar. Bu nedenle de dikkat edilmesi gereken en önemli husus ev sahibinin evi acilen satıp satmadığıdır. Çünkü fiyatın daha düşük olması yatırımcıların ilgisini çekse de çoğu zaman dolandırıcılık gibi olumsuzluklara da yol açar.

Gazimağusa’da Sahibinden Ev Almak Mantıklı mı?

Gazimağusa’da sahibinden ev almak maliyet anlamında daha avantajlı olsa da yatırımcıların endişe duyacakları pek çok detay ortaya çıkabilir. Bu noktada en önemli sorun yatırımcı için evrak işleri ve sürecin bir uzman tarafından yürütülmeyecek olmasıdır. Çünkü yatırımcı hâkim olmadığı bu tür konularla ilgilenmek istemez. Bu nedenle de sahibinden ev satın almak çoğu zaman tercih edilmez.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

В дополнение к банковским кредитам вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей. Более того, Вас ждет возможность оплачивать в крипто-валюте!

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Akol Global, строительная компания Северного Кипра, может связаться с нами, чтобы определить специальный план оплаты для вас или получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Строительная компания KKTC Акол Глобал: Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.