Girne Esentepe Satılık Daire Fiyatları

Girne Esentepe Kıbrıs’ın en gözde turistik ve tatil destinasyonlarından biridir. Sıcak iklim, muhteşem deniz manzaraları ve lüks tatil köyleri ile birçok turist tarafından rağbet gören bir bölgedir. Aynı zamanda burada yaşamak isteyenler için de çok uygun bir yerdir. Girne Esentepe satılık daire fiyatları ile de ön plana çıkmaktadır.

Girne Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin turizm ve tatil merkezi konumundadır. Tarihi ve kültürel zenginlikleri, güzel plajları. Muhteşem manzaraları ve bol olan yeme-içme seçenekleri ile turistlerin veya yerleşiklerin vazgeçilmez bir tercihi olmuştur. Ayrıca modern ve lüks tatil köyleri, golf sahaları, butik otel. Lüks konut projeleri ile de son yılların en çok tercih edilen bölgelerinden biridir. Girne Esentepe bölgesi de bu lüks projelerin bulunduğu en prestijli bölgelerden. Biridir ve satılık daire fiyatlarının yüksekliğinin sebebi de bu nedenle.

Esentepe Exclusive, Girne Esentepe’nin en lüks konut projelerinden biridir. Proje içinde 2 oda 1 salon penthouse , loft ve stüdyo  dairelerin yanı sıra villalar da bulundurmaktadır. Esentepe Exclusive, ayrıcalıklı veya lüks bir yaşam alanı olarak projelendirilmiştir. Ve projenin içinde bulunan restoran, bar, özel havuz. Mini market gibi tesisler ile benzersiz bir yaşam sunmaktadır.

Girne Esentepe Satılık Daire Fiyatları

Girne Esentepe satılık daire fiyatları. Lüks ve konforlu yaşamı seven insanlar için cazip bir seçenek olabilir. Bu bölgede yer alan daireler, konumları, denize yakınlıkları, malzeme kaliteleri ve ekstra hizmetler nedeniyle oldukça fazla talep görmektedir.

Denize yakınlık, Girne Esentepe satılık daire fiyatlarının yükselmesine neden olmaktadır. Esentepe Exclusive gibi projeler, muhteşem deniz manzaraları, güneşli plajlar ve sıcak suya erişim imkânı sunmaktadır. Bu faktörler, insanların Girne Esentepe’deki satılık daireleri tercih etmelerine neden olmaktadır.

Ayrıca, Girne Esentepe satılık dairelerde malzeme kalitesi de önemli bir faktördür. Bu projeler, özenle seçilen malzemeler, güncel teknolojiler ve estetik açıdan uygun tasarımlarla dikkat çekmektedir. Bu faktörler, dairelerin değerini arttırmakta ve fiyatlarını etkilemektedir.

Sonuç olarak, Girne Esentepe satılık daire fiyatları, konumları, denize yakınlıkları, malzeme kaliteleri ve ekstra hizmetler gibi birçok faktör nedeniyle yükselmektedir. Bu faktörler, Girne Esentepe satılık daireleri cazip bir seçenek haline getirmektedir. Ayrıca, Esentepe Exclusive gibi projeler. Lüks ve konforlu bir yaşamı seven insanlar için mükemmel bir seçenek sunmaktadır.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

В дополнение к банковским кредитам вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей. Более того, Вас ждет возможность оплачивать в крипто-валюте!

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Akol Global, строительная компания Северного Кипра, может связаться с нами, чтобы определить специальный план оплаты для вас или получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Строительная компания KKTC Акол Глобал: Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

Связаться с нами

Следуйте за нами в социальных сетях

Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.