Kıbrıs İskele Konut Kiraları Hangi Seviyede?

Akdeniz bölgesi her zaman turizm ve doğal güzellikleri ile tanınmaktadır. Bölge ülkelerinin neredeyse tamamı için turizm önemli bir gelir kaynağıdır. Kuzey Kıbrıs Doğu Akdeniz bölgesinde yer alması sebebi ile bu ortak özelliklere sahiptir. Ancak son yıllarda turizmin yanı sıra emlak sektöründe de önemli gelişmeler kaydedilmektedir. Özellikle İskele bölgesi, sahip olduğu güzel plajları ve doğal güzellikleri ile gayrimenkul yatırımcılarının ilgisini çekmektedir. Bu bölge gerek yerel gerek yurt dışından kişilerin yatırımları için tercih ettiği bölgelerden biridir. Peki, Kıbrıs İskele konut kiraları hangi seviyede?

Başlamadan önce konut fiyatları hakkında fikir almak için İskele Satılık Villa Fiyatları – 2022 Güncel Fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kıbrıs İskele’de kiralanabilecek konutların geniş bir yelpazesi olduğunu söyleyebiliriz. Bir yatak odalı stüdyo dairelerden geniş üç yatak odalı dairelere kadar birçok seçenek mevcuttur. Kiralama fiyatları ise dairelerin büyüklüğüne, konumuna ve genel durumuna göre değişmektedir.

Kira Fiyatları Ne Kadar?

Bölgede bir yatak odalı stüdyo daireleri aylık 350 İngiliz Sterlini civarında kiralanabilirken, üç yatak odalı dairelerin kira fiyatı 500 İngiliz Sterlini’ne kadar çıkabilmektedir. Yine 600 İngiliz Sterlini’nden başlayan fiyatlarla kiralık villa bulmak da mümkündür. Kiralama süresi de fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Uzun vadeli kiralama sözleşmeleri genellikle daha uygun fiyatlara sahip olmaktadır. Ayrıca kiralık konut fiyatları konutun büyüklüğüne, konumuna ve eşyalı veya eşyasız olmasına göre de değişkenlik göstermektedir.

Konutlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kıbrıs İskele’de kiralık konut arayanlar için birçok farklı konut seçeneği yer almaktadır.. Bölgedeki konutların çoğu modern ve iyi bakımlıdır. Ayrıca, sahile ve bölgedeki diğer olanaklara yakın konumları sayesinde Kıbrıs İskele’deki konutlar hem tatil hem de sürekli ikamet için idealdir.

Kıbrıs İskele konut kiraları, genel olarak diğer Girne ve Lefkoşa ile kıyaslandığından daha uygun fiyatlı olmaktadır. Bu da kiralama hızının artmasına ve yatırımcıların bu yöndeki beklentilerini karşılamasına neden olmaktadır. Bölge halkı ağırlıkla yabancılardan (Rusya, Avrupa, İran vb. ülke vatandaşları) ve yerel halktan oluşmaktadır. 

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere KKTC bir turizm ülkesidir. İskele bölgesi de Kıbrıs’ın önemli tatil bölgelerinden biri konumundadır. Bu durum konutların turistler tarafından da sıklıkla kiralanmasına sebep olmaktadır. Birçok konut günlük ev kiralama yöntemine uygundur. Bunun yanı sıra turistlerin sezonluk kiralamalarda da bulunduğu unutulmamalıdır.

İletişime Geçin

Özetle, Kıbrıs İskele konut kiraları birçok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Bölgede bulunan modern ve iyi bakımlı konutlar sahip oldukları ayrıcalıklar ve turistik konumları ile hem tatil hem de sürekli ikamet için idealdir. Kiralama fiyatları konutların büyüklüğüne, konumuna ve eşyalı veya eşyasız olmasına göre değişmektedir ve aylık 350 İngiliz Sterlini’nden başlamaktadır. Kıbrıs İskele konut kiraları diğer bölgelere kıyasla daha uygun fiyatlıdır ve turistler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bölge emlak sektöründe önemli gelişmeler kaydederken turizm de bölgedeki ekonomik canlılığın önemli bir parçasıdır.

Kıbrıs İskele konut kiraları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

В дополнение к банковским кредитам вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей. Более того, Вас ждет возможность оплачивать в крипто-валюте!

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Akol Global, строительная компания Северного Кипра, может связаться с нами, чтобы определить специальный план оплаты для вас или получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Строительная компания KKTC Акол Глобал: Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.