KKTC Satılık Arazi için En Kârlı Bölgeler Hangileri?

KKTC satılık arazi almak hem yatırım hem de yaşam kalitesi açısındanakıllıca bir tercih olabilir. Kıbrıs’ta satılık arazi fiyatları, Türkiye’ye veya Avrupa’ya göre oldukça uygun seviyelerdedir. Ayrıca Kuzey Kıbrıs’ta arazi almak, vergi avantajları, gelişmekte olan ekonomi, turizm potansiyeli ve doğal güzellikler gibi pek çok fayda sağlar. Peki KKTC’de satılık arazi almak için en kârlı bölgeler hangileridir? İşte cevabı:

KKTC Satılık Arazi En Kârlı Bölgeler

Kuzey Kıbrıs’ta son zamanlarda artan arazi fiyatları herkesin dikkatini çekmektedir. Elbette, doğru bölgeden arazi satın almak kârlı bir yatırım için olmazsa olmazdır. O halde KKTC’de arazi yatırımı yapabileceğiniz bölgelere ve özelliklerine bir göz atalım.

Кирения

KKTC ülkesinin en popüler ve en gelişmiş şehri olan Girne, satılık arazi almak için en kârlı bölgelerden biridir. Girne’de satılık arazi fiyatları, şehrin merkezine, denize ve turistik yerlere olan uzaklığına göre değişmektedir. Bu şehirde satılık arazi almak, hem yüksek kira geliri hem de artan değer sağlar. Girne’de satılık arazi almak isteyenler için önerilen bölgeler arasında Alsancak, Lapta, Karşıyaka, Esentepe ve Karmi bulunmaktadır.

Фамагуста

KKTC’nin doğusunda yer alan Gazimağusa, satılık arazi almak için en kârlı bölgelerden bir diğeridir. Gazimağusa’da satılık arazi fiyatları, Girne’ye göre daha uygun seviyelerdedir. Bütün Kıbrıs’ta olduğu gibi burada da arazi almak satın size artan fiyatlarla yatırım imkanı sağlayacaktır. Gazimağusa’da satılık arazi almak isteyenler için önerilen bölgeler arasında Mağusa Merkez, Yeni Boğaziçi, İskele ve Bafra bulunmaktadır.

Искеле

KKTC’nin kuzeydoğusunda yer alan İskele, satılık arazi almak için en kârlı bölgelerden bir başkasıdır. İskele’de satılık arazi fiyatları, Gazimağusa’ya göre daha uygun seviyelerdedir. Yine de İskele bölgesi son zamanlarda yatırım potansiyeli artmaktadır. Bu sebeple arazi fiyatlarında hızlı bir artış gözlenmektedir. İskele’de satılık arazi almak isteyenler için önerilen bölgeler arasında İskele Merkez, Boğaz, Long Beach ve Tatlısu bulunmaktadır. KKTC satılık arazi en kârlı bölgeler sorusunun cevabını sizin için verdik. KKTC satılık arazi alırken en kârlı bölgeler, Girne, Gazimağusa ve İskele’dir. Bu bölgelerde satılık arazi almak, hem yatırım hem de yaşam kalitesi açısından akıllıca bir tercih olabilir.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

В дополнение к банковским кредитам вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей. Более того, Вас ждет возможность оплачивать в крипто-валюте!

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Akol Global, строительная компания Северного Кипра, может связаться с нами, чтобы определить специальный план оплаты для вас или получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Строительная компания KKTC Акол Глобал: Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

Связаться с нами

Следуйте за нами в социальных сетях

Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.