Kuzey Kıbrıs’ta Ev Almak Neden Tercih Ediliyor?

Kuzey Kıbrıs’ta ev almak sizin için hem kârlı hem de avantajlı bir seçenek olsun mu istiyorsunuz? O halde bütün yatırımcılar gibi siz de Kıbrıs’ta ev alma konusunda artıları ve eksileri değerlendirmelisiniz. Zira Kıbrıs sadece kâr elde etmek adına değil aynı zamanda farklı avantajları yakalamak adına da öne çıkan bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Akol Group olarak Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak isteyen herkes için neden Kıbrıs? sorusuna cevap veriyoruz.

Kuzey Kıbrıs’ta Yatırım için Geçerli Nedenler

Kuzey Kıbrıs’ta yatırım fırsatlarını değerlendirmek ve kârlı seçenekler arasından size en uygun olanı elde etmek mi istiyorsunuz? Bu konuda harekete geçmek adına aşağıda sıralanan nedenleri dikkate almanız faydalı olacaktır.

Sürekli Artan Gayrimenkul Değeri

Kıbrıs’ta gayrimenkul satın almak isteyen yatırımcılar için en büyük motivasyon gayrimenkul değerinin sürekli olarak artmasıdır. Bu nedenle de birikimin birkaç yıl içerisinde birkaç kat artması hiç de sürpriz olmayacak. Kıbrıs’ta satın aldığınız gayrimenkulün kısa sürede size büyük kazanç getirecek olması mümkün. Bu durum siz de dahil pek çok yatırımcının iştahını kabartıyor!

Döviz Cinsinden Kira Geliri

Sürekli gelir elde etmek amacıyla Kuzey Kıbrıs’tan ev almak mı istiyorsunuz? Bu durumda döviz cinsinden kira geliri elde etme şansınız var. Kıbrıs’ın bir cazibe merkezi olmasında büyük rolü olan bu durumu siz de değerlendirmelisiniz. Böylelikle aylık kira gelirinizi bir anda önemli seviyelere taşıyabilirsiniz.

Kıbrıs’ın Turistik Özellikleri

Kıbrıs’ta yatırımın gün geçtikçe daha da artış göstermesinin nedenlerinden biri de Kıbrıs’ın turistik olarak bir cazibe merkezi olması. Yatırımcıların hem bir gayrimenkul sahibi olmak hem de yaşam standartlarının ideal seviyede olduğu bir yerde yaşamı sürdürmek istemeleri Kıbrıs’ı öne çıkarıyor. Siz de bu konuda en doğru seçeneği tercih ederek Kuzey Kıbrıs’ta ev almak konusunda nihai kararınıza ulaşabilirsiniz.

Akol Group olarak Kıbrıs’ın çok özel ve yatırıma uygun bir yer olduğunu yatırımcılarla paylaşıyoruz. Bu sayede kârlı bir yatırım için bütün fırsatları sunuyoruz. Siz de yatırımlarınızı yönetmek ve profesyonel destek almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

В дополнение к банковским кредитам вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей. Более того, Вас ждет возможность оплачивать в крипто-валюте!

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Akol Global, строительная компания Северного Кипра, может связаться с нами, чтобы определить специальный план оплаты для вас или получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Строительная компания KKTC Акол Глобал: Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

Связаться с нами

Следуйте за нами в социальных сетях

Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.