KKTC’de Yatırım için Ev Alımı

Birçok insan elinde bulunan birikimlerini en iyi şekilde geleceği düşünerek değerlendirmek ister. Geleceğe dönük en garantili en çok tercih edilen ve değerini kaybetmeyen taşınmazlar ise bu konuda en iyi alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Birikimlerinizi yatırım amacıyla değerlendirebileceğiniz taşınmaz ise ev satın almaktır.  Birikimlerinizin değer kaybetmemesi için KKTC’de yatırım yapabilir ve ev satın alabilirsiniz. Coğrafi konumu, ada manzarası, iklim özellikleri ile turizmin kalbi sayılan. Kıbrıs size en ekonomik koşullarda ve fiyatlarda ev satın alma imkânı sunmaktadır. Gerek mimari yapısı gerekse modern tasarımlı ve konforlu evler size geleceğiniz için ideal yatırım yapma fırsatı veriyor.

Fiyatlar için Kıbrıs Ev Fiyatları – KKTC’de Ortalama Konut Fiyatları adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

KKTC Ev Fiyatları

Daire ve ev fiyatları her geçen gün artış göstermektedir. Birikimleriniz ile KKTC’de yatırım için ev satın alarak paranızın da değerini korumuş olursunuz. Satın alacağınız ev uzun vadede elinizde tuttuğunuz birikimden daha fazla değerlendirecektir. Kıbrıs değişik mimari yapısı eşsiz coğrafi konumu ve deniz ve turistik alanları ile yatırım yapmaya değer bir yerdir. Rekreasyon alanları, arazi yapıları, modern tasarımla evleri ve sosyal tesisleri ile dünyanın her yerine. Sağlanan ulaşım imkanları ile Kıbrıs yatırım yapılabilecek en doğru yerdir. Ayrıca Kıbrıs’ta ev veya konut fiyatları daha uygun ve ekonomiktir. Birikimlerinizi değerlendirmenizi ve doğru karar vermenizi sağlamak amacıyla. İstediğiniz özellikteki yatırım amaçlı satın alacağınız ev için sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz.

KKTC’de Yatırımlık Ev Kira Geliri

Ayrıca Kıbrıs’ta ’ta yatırım amaçlı ev satın alıp kiraya verebilir aynı zamanda kira geliri de elde edebilirsiniz. Güçlü altyapıya sahip,  modern ve geniş sosyal yaşam imkanına sahip. 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1 tek katlı 2 katlı ve 3 katlı tercih edebileceğiniz müstakil veya apartman. Dairesi olarak geleceğe dönük Kıbrıs’ta yatırım için ev veya konut satın alabilirsiniz. Cazibe ve turizm merkezi sayılan Kıbrıs yatırım yapılabilecek en doğru yerdir.  Ulaşımı kolay ve değer kazanan yapıları ile kaybınız olmayacaktır. KKTC’de yatırım için ev düşünüyorsanız yol boyunca her türlü danışmanlık hizmetini. Alabileceğiniz Akol Global ile birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

KKTC’de yatırım için her özellikte ve yapıda ev satın alarak kiraya verir aynı zamanda gelir de elde eder. Kıbrıs’ta yatırım için ev alma, ekonomik anlamda. Değerini yitirmeyen aksine arttıran en doğru ve makul kazanımdır.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

Помимо банковских кредитов, вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей и бартерные платежи.

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Вы можете связаться с нами, чтобы определить конкретный план оплаты и получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

    AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

    Связаться с нами

    Следуйте за нами в социальных сетях

    Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.