KKTC’de Yatırım için Ev Alımı

Birçok insan elinde bulunan birikimlerini en iyi şekilde geleceği düşünerek değerlendirmek ister. Geleceğe dönük en garantili en çok tercih edilen ve değerini kaybetmeyen taşınmazlar ise bu konuda en iyi alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Birikimlerinizi yatırım amacıyla değerlendirebileceğiniz taşınmaz ise ev satın almaktır.  Birikimlerinizin değer kaybetmemesi için KKTC’de yatırım yapabilir ve ev satın alabilirsiniz. Coğrafi konumu, ada manzarası, iklim özellikleri ile turizmin kalbi sayılan. Kıbrıs size en ekonomik koşullarda ve fiyatlarda ev satın alma imkânı sunmaktadır. Gerek mimari yapısı gerekse modern tasarımlı ve konforlu evler size geleceğiniz için ideal yatırım yapma fırsatı veriyor.

Fiyatlar için Kıbrıs Ev Fiyatları – KKTC’de Ortalama Konut Fiyatları adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

KKTC Ev Fiyatları

Daire ve ev fiyatları her geçen gün artış göstermektedir. Birikimleriniz ile KKTC’de yatırım için ev satın alarak paranızın da değerini korumuş olursunuz. Satın alacağınız ev uzun vadede elinizde tuttuğunuz birikimden daha fazla değerlendirecektir. Kıbrıs değişik mimari yapısı eşsiz coğrafi konumu ve deniz ve turistik alanları ile yatırım yapmaya değer bir yerdir. Rekreasyon alanları, arazi yapıları, modern tasarımla evleri ve sosyal tesisleri ile dünyanın her yerine. Sağlanan ulaşım imkanları ile Kıbrıs yatırım yapılabilecek en doğru yerdir. Ayrıca Kıbrıs’ta ev veya konut fiyatları daha uygun ve ekonomiktir. Birikimlerinizi değerlendirmenizi ve doğru karar vermenizi sağlamak amacıyla. İstediğiniz özellikteki yatırım amaçlı satın alacağınız ev için sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz.

KKTC’de Yatırımlık Ev Kira Geliri

Ayrıca Kıbrıs’ta ’ta yatırım amaçlı ev satın alıp kiraya verebilir aynı zamanda kira geliri de elde edebilirsiniz. Güçlü altyapıya sahip,  modern ve geniş sosyal yaşam imkanına sahip. 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1 tek katlı 2 katlı ve 3 katlı tercih edebileceğiniz müstakil veya apartman. Dairesi olarak geleceğe dönük Kıbrıs’ta yatırım için ev veya konut satın alabilirsiniz. Cazibe ve turizm merkezi sayılan Kıbrıs yatırım yapılabilecek en doğru yerdir.  Ulaşımı kolay ve değer kazanan yapıları ile kaybınız olmayacaktır. KKTC’de yatırım için ev düşünüyorsanız yol boyunca her türlü danışmanlık hizmetini. Alabileceğiniz Akol Global ile birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

KKTC’de yatırım için her özellikte ve yapıda ev satın alarak kiraya verir aynı zamanda gelir de elde eder. Kıbrıs’ta yatırım için ev alma, ekonomik anlamda. Değerini yitirmeyen aksine arttıran en doğru ve makul kazanımdır.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.