İskele Satılık Ev Almak İsteyenlere Tavsiyeler

İskele satılık ev sahibi olmak için oldukça ideal bir Kıbrıs şehridir diyebiliriz. Kıbrıs gerek Euro bölgesinin dışında olması gerekse dünyanın en güvenli ilk 5 şehirlerinden bir tanesi olması sebebiyle dışarıdan birçok yatırımcıyı kendisine çekmeyi başarmaktadır. İskele, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 6 bölgesinden bir tanesidir.. Aynı zamanda yüzölçümü 774 kilometrekaredir.

Iskele

İskele, 1998 yılına kadar Gazimağusa ilçesine bağlıydı. 2000 yılında çıkarılan bir yasayla Güzelyurt ile birlikte şehir statüsü kazanmıştır. Bu yıldan sonra daha fazla gelişim gösteren İskele gayrimenkul yatırımcılarının da dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2000 yılında Annan’ın Kuzey Kıbrıs’ta yapmış olduğu ekonomik kalkınma hamlesiyle inşaat şirketlerinin bu bölgede daha fazla inşaat yapmasını sağlamıştır. Bu şehir, hem Kıbrıs’ta yaşamak isteyenler hem de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin çok sık tercih ettiği bir bölgedir.

İskele’de Ev Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Peki bu bölgede bir ev satın almadan önce neleri bilmeniz gerekmektedir? Sizler için yazdık.

İskele satılık ev fiyatlarını öğrenmek için Kıbrıs İskele Satılık Daire Fiyatları ve İskele Satılık Villa Fiyatları – 2022 Güncel Fiyatlar sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

  • Öncelikle bir ev sahibi olmaya karar vermeden önce mutlaka bölgeyi bilen profesyonel bir şirketle anlaşmalısınız. Bu şirket ev sahibi olma sürecinizde sizi yönlendirecek ve kendi kendinize prosedürlerin arasında boğulmanızı önleyecektir.
  • İskele yüksek yaşam standartlarına sahip olması ve yılın neredeyse tamamını tatil havasında geçirilen bir iklime sahip olması nedeniyle çok fazla farklı kültürlerden insanlarla tanışıtsınız. Aynı zamanda coğrafi güzellikleri sayesinde de rahatlık ve huzuru bir arada bulabiliyorsunuz.
  •  Bir diğer önemli husus ise satın almak istediğiniz konut eğer yeni inşa edilmişse bir emlak projesi içerisinde yer alması ve satışı gerçekleştiren firmanın mutlaka araştırmasını yapmalısınız. Kıbrıs’ta uzun yıllardır konut projeleri yapılmaktadır. Bunu bilen kötü niyetli kişiler tarafından maddi zarara uğratılabilirsiniz.
  • Kuzey Kıbrıs’ta bir gayrimenkul yatırımı yapmak yabancı alıcılar için bazı prosedürleri beraberinde getirmektedir. Avukatlar aracılığıyla yürütmeniz gereken bu süreçte avukatınız sizin adınıza Bakanlar Kurulu başvurusu yapmalıdır. Bu başvuru olmadan bir ev sahibi olmanızın mümkünatı yoktur.

İskele satılık ev almak ve bölge hakkında daha detaylı bilgi almak için bize şimdi ulaşın.

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Akol Global, das Bauunternehmen von Nordzypern, kann sich mit uns in Verbindung setzen, um einen speziellen Zahlungsplan für Sie festzulegen oder nähere Informationen über die Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

KKTC Bauunternehmen Akol Global: Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

Kontaktieren Sie uns

Folgen Sie uns auf Sozial Media

Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.