KKTC Ev Satın Almak için Neden En Doğru Adres?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Akdeniz’in en güzel adalarından biri olan Kıbrıs’ın kuzey bölümünde yer alan bir devlettir. KKTC, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri, sıcak iklimi, eğitim ve sağlık olanakları, ekonomik fırsatları ve yaşam kalitesi ile hem yerli hem de yabancı yatırımcıların ilgisini çeken bir ülkedir. KKTC ev satın almak isteyenler için pek çok avantaj sunmaktadır. Dilerseniz bu avantajlara bir göz atalım.

Başlamadan önce KKTC’de Deniz Manzaralı Villa Fiyatları sayfamızı da incelemek isteyebilirsiniz.

Vergi Avantajları ve Fiyat Avantajları

KKTC’de ev fiyatları, Türkiye ve Avrupa ülkelerine göre oldukça uygun seviyelerdedir. Özellikle denize yakın veya deniz manzaralı konutlar, yatırımcılara cazip gelmektedir. Ayrıca KKTC’de ev satın almak için pek çok banka ve inşaat firması uygun kredi ve ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Yüksek Kira Getirisi

KKTC satın almak isteyenlere evlerini kiraya vererek yüksek kira geliri elde etme fırsatı sunmaktadır. Özellikle üniversite öğrencileri ve çalışanlar için konut talebi yüksektir. KKTC’de ev sahibi olmak hem pasif gelir hem de değer artışı sağlamaktadır. Bütün bunların yanı sıra Kuzey Kıbrıs’ta konutlar döviz olarak kiralanmaktadır. Bu durum da konut kiralarının enflasyon ve fiyat artış kısıtlamalarından korunmasına olanak sağlamaktadır.

Vergi Avantajları

KKTC’de ev satın almak isteyen yabancılar, Vergi Avantajları konusunda da avantajlıdır. KKTC’de emlak vergisi yoktur. Ayrıca yabancı uyruklu vatandaşlar. KKTC’de satın aldıkları gayrimenkullerden elde ettikleri kira gelirlerini Türkiye’de beyan etmek zorunda değildirler.

Yüksek Yaşam Kalitesi

KKTC’de ev satın almak isteyenler, sadece yatırım yapmakla kalmaz. Aynı zamanda yüksek bir yaşam kalitesine de sahip olurlar. KKTC’de güvenlik, huzur, sosyal hayat, kültür-sanat, spor ve eğlence imkanları oldukça gelişmiştir. Ayrıca KKTC’de Türkçe konuşulması ve Türk kültürünün hakim olması da yabancılara kolaylık sağlamaktadır.

KKTC’de ev satın almak isteyen yabancılar için bazı şartlar da bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, Bakanlar Kurulu’ndan satın alma izni almaktır. Bu izin için gerekli belgeler ve süreç hakkında detaylı bilgi almak için profesyonel bir emlak danışmanından yardım almak gerekmektedir. Vergi Avantajları

KKTC’de ev satın almak isteyenler için pek çok seçenek bulunmaktadır. İster daire ister villa isterse arsa olsun, her bütçeye ve zevke uygun gayrimenkul seçenekleri sizleri beklemektedir. Sizin için en doğru tercihin hangisi olduğuna karar vermeden önce bizimle iletişime geçin ve farklı konut seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olun. Vergi Avantajları

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Akol Global, das Bauunternehmen von Nordzypern, kann sich mit uns in Verbindung setzen, um einen speziellen Zahlungsplan für Sie festzulegen oder nähere Informationen über die Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

KKTC Bauunternehmen Akol Global: Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

Kontaktieren Sie uns

Folgen Sie uns auf Sozial Media

Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.