Kıbrıs Konut Projeleri ile Lüks Yaşam

Kıbrıs adası, lüks ve konforlu yaşam imkânı sunan birçok konut projesiyle doludur. Bu projeler turizm veya yerleşik yaşam için mükemmel bir fırsattır. Kıbrıs Konut Projeleri adanın güzelliğini ve doğal kaynaklarını kullanarak mükemmel bir yaşam deneyimi sunmaktadır. Bu projelerden bazıları, Salamis Holiday Homes, Esentepe Exclusive, İskele Town ve Akol Marine’dir.

Salamis Holiday Homes

Salamis Holiday Homes, Gazimağusa’nın yeniboğaziçi bölgesinde bulunmaktadır. Sınırları içinde bulunan bu proje, deniz, orman ve antik kalıntılarla dolu bir turizm alanıdır. Aynı zamanda Cittaslow unvanına sahip olan Yeniboğaziçi, kendine özgü kültürü ve yaşamı ile yükselen değere sahiptir. Bölgedeki organik ve taze gıdalara erişim ekoturizm ve sağlıklı beslenme imkânı sunmaktadır.

Gazimağusa bütün bu ayrıcalıkların yanı sıra önemli bir eğitim kentidir. Çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapan bu kentte evlerin kiralanma oranı ve hızı oldukça yüksektir. Bu sebeple Gazimağusa’da konutlar iyi bir yatırım aracıdır.

Esentepe Exclusive

Esentepe Exclusive, Girne’de yer almaktadır. Bu proje, 2 oda 1 salon penthouse daire, Loft, stüdyo ve villa seçeneklerini sunmaktadır. Toplam 80 konutun yer aldığı proje her şeyin bir arada olduğu lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam alanıdır.

Girne, Kuzey Kıbrıs’ın turizm başkentidir. Bu haliyle her daim hareketli bir yaşam alanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra turist popülasyonunun yüksek olması da emlak yatırımları için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bu sebeple Kıbrıs konut projeleri Girne’de yoğunlaşmaktadır.

İskele Town

İskele Town, Kuzey Kıbrıs’ın güzide doğal alanı İskele’de bulunmaktadır. Denize sadece 500 metre uzaklıkta olan bu proje, el değmemiş doğası, tertemiz havası ve pırıl pırıl koyları ile ziyaretçilerini hayran bırakır.

İskele bölgesi Kuzey Kıbrıs’ta hızla yükselen bir emlak piyasasına sahiptir. Kıbrıs’ın en önemli projeleri İskele’nin el değmemiş sahilleri yakınında yükselmektedir. Bu sebeple Avrupa ve dünyadan pek çok yatırımcının ilgisini çeken bir bölgedir. Forbes dergisi tarafından da tavsiye edilmektedir.

Akol Marine

Akol Marine, Karpaz Yarımadası’nın girişinde yer alan Erenköy Bölgesi’nde bulunmaktadır. Bölge, tarihi ve kültürel mirasların yanı sıra, yeşil ve mavinin iç içe geçtiği etkileyici manzaralar sunar.

Karpaz bölgesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en özel ve eşsiz doğasına ev sahipliği yapmaktadır. Gerek altın kumdan sahilleri gerek ise milli parkları ile Karpaz, doğa aşıklarının vazgeçemediği bir yaşam alanı sunmaktadır.

Her bir konut projesi, farklı özellikleri ve avantajlarıyla yatırımcılar için cazip seçeneklere sahiptir. Bununla birlikte Kıbrıs Konut Projeleri, güvenli, huzurlu ve lüks bir yaşam için en iyi tercihiniz olacaktır. Ayrıca, ada turizminin gelişmesi ve değerinin artması nedeniyle, konut projelerine yapılan yatırımlar için potansiyel yüksek bir getiri beklenmektedir.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

В дополнение к банковским кредитам вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей. Более того, Вас ждет возможность оплачивать в крипто-валюте!

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Akol Global, строительная компания Северного Кипра, может связаться с нами, чтобы определить специальный план оплаты для вас или получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Строительная компания KKTC Акол Глобал: Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

Связаться с нами

Следуйте за нами в социальных сетях

Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.