Kıbrıs Konut Projeleri ile Lüks Yaşam

Kıbrıs adası, lüks ve konforlu yaşam imkânı sunan birçok konut projesiyle doludur. Bu projeler turizm veya yerleşik yaşam için mükemmel bir fırsattır. Kıbrıs Konut Projeleri adanın güzelliğini ve doğal kaynaklarını kullanarak mükemmel bir yaşam deneyimi sunmaktadır. Bu projelerden bazıları, Salamis Holiday Homes, Esentepe Exclusive, İskele Town ve Akol Marine’dir.

Salamis Holiday Homes

Salamis Holiday Homes, Gazimağusa’nın yeniboğaziçi bölgesinde bulunmaktadır. Sınırları içinde bulunan bu proje, deniz, orman ve antik kalıntılarla dolu bir turizm alanıdır. Aynı zamanda Cittaslow unvanına sahip olan Yeniboğaziçi, kendine özgü kültürü ve yaşamı ile yükselen değere sahiptir. Bölgedeki organik ve taze gıdalara erişim ekoturizm ve sağlıklı beslenme imkânı sunmaktadır.

Gazimağusa bütün bu ayrıcalıkların yanı sıra önemli bir eğitim kentidir. Çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapan bu kentte evlerin kiralanma oranı ve hızı oldukça yüksektir. Bu sebeple Gazimağusa’da konutlar iyi bir yatırım aracıdır.

Esentepe Exclusive

Esentepe Exclusive, Girne’de yer almaktadır. Bu proje, 2 oda 1 salon penthouse daire, Loft, stüdyo ve villa seçeneklerini sunmaktadır. Toplam 80 konutun yer aldığı proje her şeyin bir arada olduğu lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam alanıdır.

Girne, Kuzey Kıbrıs’ın turizm başkentidir. Bu haliyle her daim hareketli bir yaşam alanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra turist popülasyonunun yüksek olması da emlak yatırımları için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bu sebeple Kıbrıs konut projeleri Girne’de yoğunlaşmaktadır.

İskele Town

İskele Town, Kuzey Kıbrıs’ın güzide doğal alanı İskele’de bulunmaktadır. Denize sadece 500 metre uzaklıkta olan bu proje, el değmemiş doğası, tertemiz havası ve pırıl pırıl koyları ile ziyaretçilerini hayran bırakır.

İskele bölgesi Kuzey Kıbrıs’ta hızla yükselen bir emlak piyasasına sahiptir. Kıbrıs’ın en önemli projeleri İskele’nin el değmemiş sahilleri yakınında yükselmektedir. Bu sebeple Avrupa ve dünyadan pek çok yatırımcının ilgisini çeken bir bölgedir. Forbes dergisi tarafından da tavsiye edilmektedir.

Akol Marine

Akol Marine, Karpaz Yarımadası’nın girişinde yer alan Erenköy Bölgesi’nde bulunmaktadır. Bölge, tarihi ve kültürel mirasların yanı sıra, yeşil ve mavinin iç içe geçtiği etkileyici manzaralar sunar.

Karpaz bölgesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en özel ve eşsiz doğasına ev sahipliği yapmaktadır. Gerek altın kumdan sahilleri gerek ise milli parkları ile Karpaz, doğa aşıklarının vazgeçemediği bir yaşam alanı sunmaktadır.

Her bir konut projesi, farklı özellikleri ve avantajlarıyla yatırımcılar için cazip seçeneklere sahiptir. Bununla birlikte Kıbrıs Konut Projeleri, güvenli, huzurlu ve lüks bir yaşam için en iyi tercihiniz olacaktır. Ayrıca, ada turizminin gelişmesi ve değerinin artması nedeniyle, konut projelerine yapılan yatırımlar için potansiyel yüksek bir getiri beklenmektedir.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.