Kıbrıs’ta Ev Fiyatları Ne Kadar?

Kıbrıs’ta ev fiyatları döviz üzerinden belirlenmektedir. Alım satımlar özellikle İngiliz sterlini üzerinden yapılmaktadır. En uygun fiyatlı evlerin bedelleri £30.000‘dan başlamaktadır. Daha lüks evlerin fiyatları ise genellikle £65.000’den başlamaktadır. Ayrıca Tüm ihtiyaçlarını karşılayacak lüks evlerin fiyatları ise £100.000 ile £150.000 arasında değişmektedir. Fiyatlar bölgelere göre değişikenlik göstermektedir.

 • Lefkoşa bölgesindeki ev fiyatları : £32.000 – £850.000 arasında değişmektedir.
 • Girne bölgesindeki ev fiyatları: £50.000 – £5.950.000 arasında değişmektedir.
 • Gazimağusa bölgesindeki ev fiyatları: £30.000 – £1.500.000 arasında değişmektedir.
 • İskele bölgesindeki ev fiyatları: £40.000 – £2.950.000 arasında değişmektedir.
 • Lefke bölgesindeki ev fiyatları: £25.000 – £320.000 arasında değişmektedir.

Kıbrıs’ta Daire  Fiyatları

Apartman ve rezidansların fiyatları çoğunlukla bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Kişiler bu evleri yatırım amaçlı ve genellikle kiralamak üzere satın almaktadır. Daire fiyatlarının belirlenmesinde bina yaşı, büyüklüğü veya konumu büyük bir önem arz etmektedir. Yapımı 10 yıldan büyük olan daireler 10 yıldan küçük olan dairelere göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Büyüklüğü veya yaş aralığı hesaba katılarak Kıbrıs’ta daire tipi ev fiyatlarını şu şekilde sınıflandırabiliriz.

 • 1+0 Daireler: £30.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • 1+1 Daireler: £45.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • 2+1 Daireler: £55.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • 3+1 Daireler £65.000 ve üzeri satılmaktadır.

Eğer satılık daireler ile ilgileniyorsanız Kıbrıs Satılık Daire Fiyatları makalemize göz atın.

Kıbrıs’ta Satılık Villa Fiyatları

Standart villalar veya lüks villalar olmak üzere villa tipleri 2’ ye ayrılmaktadır. Lüks villalar geniş bahçesi olan, barbeküsü olan, havuzlu ve kendine ait otoparkı olan villalardır. Standart villa ise biraz daha küçük boyu ise 200 metrekare olan bahçeli villalardır. Villalar kalabalıktan sıkılan ve rahat bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bu tür konutları tercih edenler farklı ülke ve seçenekleri de rahatlıkla değerlendirebilmektedir. Kıbrıs gerek doğasındaki güzellikler gerekse fiyatlarından dolayı diğer ülkelere göre en yaşanılabilir evleri sunmaktadır.

 • Standart Villaların fiyatları:  £120.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • Lüks villaların fiyatları:  £180.000 ve üzeri satılmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için Kıbrıs Satılık Villa Fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

KKTC’de ev fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için şimdi bize ulaşın.

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Akol Global, das Bauunternehmen von Nordzypern, kann sich mit uns in Verbindung setzen, um einen speziellen Zahlungsplan für Sie festzulegen oder nähere Informationen über die Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

KKTC Bauunternehmen Akol Global: Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

Kontaktieren Sie uns

Folgen Sie uns auf Sozial Media

Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.