Kıbrıs’ta Ev Fiyatları Ne Kadar?

Kıbrıs’ta ev fiyatları döviz üzerinden belirlenmektedir. Alım satımlar özellikle İngiliz sterlini üzerinden yapılmaktadır. En uygun fiyatlı evlerin bedelleri £30.000‘dan başlamaktadır. Daha lüks evlerin fiyatları ise genellikle £65.000’den başlamaktadır. Ayrıca Tüm ihtiyaçlarını karşılayacak lüks evlerin fiyatları ise £100.000 ile £150.000 arasında değişmektedir. Fiyatlar bölgelere göre değişikenlik göstermektedir.

 • Lefkoşa bölgesindeki ev fiyatları : £32.000 – £850.000 arasında değişmektedir.
 • Girne bölgesindeki ev fiyatları: £50.000 – £5.950.000 arasında değişmektedir.
 • Gazimağusa bölgesindeki ev fiyatları: £30.000 – £1.500.000 arasında değişmektedir.
 • İskele bölgesindeki ev fiyatları: £40.000 – £2.950.000 arasında değişmektedir.
 • Lefke bölgesindeki ev fiyatları: £25.000 – £320.000 arasında değişmektedir.

Kıbrıs’ta Daire  Fiyatları

Apartman ve rezidansların fiyatları çoğunlukla bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Kişiler bu evleri yatırım amaçlı ve genellikle kiralamak üzere satın almaktadır. Daire fiyatlarının belirlenmesinde bina yaşı, büyüklüğü veya konumu büyük bir önem arz etmektedir. Yapımı 10 yıldan büyük olan daireler 10 yıldan küçük olan dairelere göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Büyüklüğü veya yaş aralığı hesaba katılarak Kıbrıs’ta daire tipi ev fiyatlarını şu şekilde sınıflandırabiliriz.

 • 1+0 Daireler: £30.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • 1+1 Daireler: £45.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • 2+1 Daireler: £55.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • 3+1 Daireler £65.000 ve üzeri satılmaktadır.

Eğer satılık daireler ile ilgileniyorsanız Kıbrıs Satılık Daire Fiyatları makalemize göz atın.

Kıbrıs’ta Satılık Villa Fiyatları

Standart villalar veya lüks villalar olmak üzere villa tipleri 2’ ye ayrılmaktadır. Lüks villalar geniş bahçesi olan, barbeküsü olan, havuzlu ve kendine ait otoparkı olan villalardır. Standart villa ise biraz daha küçük boyu ise 200 metrekare olan bahçeli villalardır. Villalar kalabalıktan sıkılan ve rahat bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bu tür konutları tercih edenler farklı ülke ve seçenekleri de rahatlıkla değerlendirebilmektedir. Kıbrıs gerek doğasındaki güzellikler gerekse fiyatlarından dolayı diğer ülkelere göre en yaşanılabilir evleri sunmaktadır.

 • Standart Villaların fiyatları:  £120.000 ve üzeri satılmaktadır.
 • Lüks villaların fiyatları:  £180.000 ve üzeri satılmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için Kıbrıs Satılık Villa Fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

KKTC’de ev fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için şimdi bize ulaşın.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.