Kıbrıs’ta Gayrimenkul Yatırımı Yapmak

Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı yapmak özellikle yurt dışında bir yatırıma sahip olmak isteyenler için çok avantajlı bir konum sağlıyor.

Yavru vatan Kıbrıs ulaşım açısından da çok avantajlı bir ülkedir. Kıbrıs’ta iki büyük havalimanı bulunuyor. Bunlar Kuzey kesimde Ercan (Lefkoşa) ve Kıbrıs’ın güneyinde Larnaka Havalimanıdır. Kuzey Kıbrıs’taki Ercan havaalanı Türkiye ve AB vatandaşları için vize gerektirmemektedir. Bu nedenle Türkiye üzerinden kolayca ve uygun fiyata ulaşabilmektedir. Schengen vatandaşı olanlar için de oldukça ideal bir ülkedir.

Güvenlik günümüzde çok önemli bir kuraldır. Herkes güvenliğine önem vermektedir. ValuePenguin şirketi tarafından yapılan bir araştırmada Kıbrıs’ın dünyanın en güvenli ülkelerinden biri olduğu doğrulanmıştır. Kıbrıs, dünyanın en güvenli ülkeleri araştırmasında analiz edilen 106 ülke arasında dünya çapında 5. sırada yer alıyor. Ayrıca Kıbrıs, nüfusu 5 milyonun altında olan ülkeler arasında yaşamak ve seyahat etmek için en güvenli yerdir.

Eğer Kıbrıs’ın mükemmelliğine henüz ikna olmadıysanız Kıbrıs’ta Yatırım Yapmak için 5 Neden makalemize göz atın.

Oturma İzni Almak Oldukça Kolay

Kuzey Kıbrıs oturma izni almak için en kolay ülkelerden bir tanesidir. Kuzey Kıbrıs’ta yaşamak isteyen mülk sahipleri, ülkede ikamet izni için rahatlıkla başvuruda bulunabilirler. Adanın güney kesiminde minimum 300 bin € tutarında bir yatırım yapmanız gerekirken Kuzey Kıbrıs’ta böyle daimi oturma izni için €125.000 tutarında bir gayrimenkul yatırımı gerekmektedir. Bununla birlikte süreli oturma izinlerini almak her değerde mülk sahipleri için oldukça kolaydır. Bu işlemler tamamen ücretsizdir. Yaklaşık 3 hafta ile 2 ay arasında sürmektedir. Öncelikle bakanlık izni için başvuru yapmak gerekmektedir. Başvuru sonrası süreç başlamaktadır.

60 yaşındaki ev sahipleri, Kuzey Kıbrıs’ta oturma izni olmadan da yaşayabilmektedirler. Oturma iznini işleme koymak için öncelikle bir mülk sahibi olmanız gerekmektedir. Ödeme gücünüzü kanıtlamak için bir banka hesabı açmalı ve belirli bir miktarda fon sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca oturma izni her yıl yenilenmelidir. KKTC’de 7 yıl yaşadıktan sonra vatandaşlık başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için Kıbrıs’ta Ev Alana Oturma İzni Koşulları Nelerdir? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gayrimenkul yatırımcıları, mülke bağlı ticari faaliyetlerden elde edilen kira geliri, değer artışı ve karlar yoluyla para kazanmaktadırlar. Gayrimenkule yatırım yapmanın faydaları arasında pasif gelir, istikrarlı nakit akışı, vergi avantajları vardır. Özellikle KKTC’de bir gayrimenkul yatırımı yapmak daha fazla kar elde etmenizi sağlayacaktır. KKTC’nin renkli yaşantısında siz de şimdi yerinizi alabilirsiniz.

Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı yapmak ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için bize şimdi ulaşın.

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Akol Global, das Bauunternehmen von Nordzypern, kann sich mit uns in Verbindung setzen, um einen speziellen Zahlungsplan für Sie festzulegen oder nähere Informationen über die Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

KKTC Bauunternehmen Akol Global: Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

Kontaktieren Sie uns

Folgen Sie uns auf Sozial Media

Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.