Kuzey Kıbrıs’ta Yatırım Avantajları

Kuzey Kıbrıs, her geçen gün artan gayrimenkul değeri ve yatırım fırsatlarıyla, yatırımcıların ilgisini oldukça çekmektedir. Kuzey Kıbrıs’ta yatırım avantajları sayesinde yatırımcılara karlı ve sürdürülebilir bir yatırım sağlamaktadır. Konumu, yaşam standartları ve sunduğu fırsatlar sayesinde Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı yapmak avantajlı bir seçenek olmaktadır. Öyleyse, Kıbrıs’ta sizi bekleyen yatırım avantajları nelerdir? 

Avantajlı Emlak Fiyatları 

Kuzey Kıbrıs, son dönemde hem konumu hem de yaşam standartları açısından yatırımcılar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bu çerçevede, gayrimenkul fiyatlarının uygun olması da yatırım açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak, çoğu Avrupa ülkesiyle kıyaslandığında Kıbrıs’ta daha uygun fiyatlara gayrimenkul sahibi olabilmek mümkündür. Yanı sıra, çok kültürlü yapısı ve turist yoğunluğu açısından, yüksek ve dövizle kira getirisi sayesinde yatırımcıya kâr sağlamaktadır.

Kuzey Kıbrıs’ta Oturma İzni Hakkı

Kuzey Kıbrıs’ta yatırım avantajlarından en önemlisi, oturma izni hakkı elde edebiliyor olmak. 125 bin € değerinde gayrimenkul satın alındığında, ilk süreçte üç yıllık daha sonrasında ikişer yıllık olmak üzere oturma izni hakkı verilmektedir. Bununla birlikte, bir süre sonra ise daimi oturma izni hakkı verilmektedir.

Gayrimenkul Amortisman Süresinin Kısa Olması

Gayrimenkul yatırımlarında, yatırımcıların en önemsediği konu amortisman süresidir. Kuzey Kıbrıs’ta yatırım avantajı olarak, amortisman süresi 8-12 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Bu durum Avrupa ülkelerine kıyasla oldukça az bir süredir. 

Yükselen Gayrimenkul Değeri

  Kuzey Kıbrıs, son yıllarda artan emlak ve inşaat sektöründeki projeler sayesinde gayrimenkul sektörünün büyümesini sağlamıştır. Bu çerçevede, emlak fiyatları her geçen gün artmaktadır. 

Her Geçen Gün Kıbrıs’ın Önem Kazanması

 Kuzey Kıbrıs, turizm açısında Akdeniz’de en önemli konumlardan biridir. Ayrıca her geçen gün ekonomik olarak gelişmesi de, yatırımcılar tarafından farkedilmektedir. Bu sayede, Kıbrıs’ta gayrimenkul satın alan yatırımcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

 Kuzey Kıbrıs, yatırım avantajları sayesinde gün geçtikçe değer kazanmaktadır. Yaşamsal faaliyetlerinin uygun olması, suç oranının oldukça az ve güvenli bir ülke olması nedeniyle yatırımcıların dikkatini oldukça çekmektedir. Kuzey Kıbrıs’ta yatırım amaçlı gayrimenkul satın almakla ilgi merak ettiklerinizi dilerseniz buradan okuyabilirsiniz. 

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Akol Global, das Bauunternehmen von Nordzypern, kann sich mit uns in Verbindung setzen, um einen speziellen Zahlungsplan für Sie festzulegen oder nähere Informationen über die Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

KKTC Bauunternehmen Akol Global: Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

Kontaktieren Sie uns

Folgen Sie uns auf Sozial Media

Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.